Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

gierczusia 20:40, 18 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Beatko... Koszenie na mokro nam się nigdy nie zdarza , więc to raczej tępy nóż. .,, po zakupie kosiarki nóż się ostrzy ??..,

No chyba ,że się stępił po 12 koszeniach ????.. Szkoda ,że nie mam na podorędziu takiej emotki z wywalonymi gałami
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bea 21:17, 18 cze 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
gierczusia napisał(a)
Beatko... Koszenie na mokro nam się nigdy nie zdarza , więc to raczej tępy nóż. .,, po zakupie kosiarki nóż się ostrzy ??..,

No chyba ,że się stępił po 12 koszeniach ????.. Szkoda ,że nie mam na podorędziu takiej emotki z wywalonymi gałami



Ja też tak miałam poszarpaną trawę, ale teraz raz w sezonie daję do oszczenia, ale ja mam zdecydowanie większy trawnik.

Pewnie był naostrzony, ale może słabo, może trzeba sprawdzić jak on wygląda.



____________________
Beata W miniformacie
danuta_szwajcer 21:43, 18 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
No to Elu chociaz palcem po mapie A tak swoja droga to dobry pomysl taka agroogrodowiskowaPozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
JulkAd 22:04, 18 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Stawiałabym na tępy nóż...mój też szybko trzeba ostrzyć
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
bociek 22:08, 18 cze 2013


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Noz nalezy naostrzyc bezwzglednie. Jak tylko trawa zaczyna sie srebrzyc na czubkach to znak, ze sie stepil Czasami tepi sie jak koszenie jest za nisko ustawione Jak noz jest nieostry to nie scina trawy a szarpie. Siem madrze, bo przyjaciel domu siem zajmuje zawodowo takim sprzetem i nas cwiczyl wielokrotnie. I jeszcze po kazdym koszeniu jak kosiarka wystygnie, nalezy ja umyc od spodu silnym strumieniem, bo soki z trawy tez maja wplyw na zywotnosc noza

Buziam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
gierczusia 22:41, 18 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Jesteście bossskie Dziewczynki .. Wychodzi na to ,że nóż był tępy od samego początku...

A gdzie takie ustrojstwo ostrzą ??.. W jakimś ekstra punkcie ???

Dzięki bardzo za pomoc .. U mnie pogoda dziś była fan- ta - sty - czna
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 22:44, 18 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
danuta_szwajcer napisał(a)
No to Elu chociaz palcem po mapie A tak swoja droga to dobry pomysl taka agroogrodowiskowaPozdrawiam

Noo widzisz Danusia .. Palcem , po mapie , tak już wyszło.. Chciałam jechać do Danusi na święto róż , ale u mnie w pracy jest to mega gorący okres.. Po piątkowej konferencji do poniedziałku trzeba wypisać tonę papierów i wyliczyć tysiąc słupków ... I nie dam rady jechać ... A na koniec lipca do Alinki to się spóżniłam i lista już zamknięta , więc teź nie pojadę ..., achhhh,, mapa
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 23:11, 18 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Chyba jednak do Alinki się jeszcze wcisnęlam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
JulkAd 23:19, 18 cze 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)
Jesteście bossskie Dziewczynki .. Wychodzi na to ,że nóż był tępy od samego początku...

A gdzie takie ustrojstwo ostrzą ??.. W jakimś ekstra punkcie ???

Dzięki bardzo za pomoc .. U mnie pogoda dziś była fan- ta - sty - czna


u mnie ostrzą tam gdzie sprzedają piły łańcuchowe, albo w małym sklepie ogrodniczym, gdzie pan kosiarkami też handluje
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Bogdzia 09:05, 19 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Myslałam że Cię poznam u Danusi a tu czytam ze nie będziesz. Szkoda ale wiem jak to w pracy wygląda więc się nie dziwię.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies