Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Gosiniak 20:52, 20 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Zeta napisał(a)

A ja uwielbiam takie podświetlone drzewa, jak z bajki i domek też z daleka widać, pięknie.

Dzięki chyba drzewa bardziej mi się podobają niż choinka oświetlony na zewnątrz.
Pewnie dlatego że nie mam żadnej choinki.

Za to w domku masz takiego skromnego 3 metrowego okaza
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Zeta 20:52, 20 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
ana_art napisał(a)
no moja droga, właśnie do Ciebie trafiłam bo przeczytałam o czarnych bombkach, wpadłam i przeczytałam wszystko. Jestem pelna podiwu mjałaś szczęście że trafiliście na taka piekną działkę z ogromnymi drzewami, dzięki temu ogród pomimo że młody wydaje się dojrzały. Stworzyłaś niesamowiy klimat w tak krótkim czasie. Świetne detale, ech masz pięknie a będzie jeszcze piękniej! Dodaje Cie do obserwowanych watków bo lubie takie klimaty. Te choinki przed domem masz śliczniutkie "chodzą" za mna takie od dwóch lat ale jakoś przed świętami mam urwanie głowy i czasu mi nie starcza...

Dziękuję za wizytę te choineczki robię od dwóch lat ale dużo wcześniej ..... Masz racje potem ńie ma czasu na takie ozdoby a i cierpliwości później brakuje.
Tak dzialka była super jak kupowaliśmy drzewa dużo dają.
Ale piach u mnie że aż fujjjjjjj.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
ka1sia 20:53, 20 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Zeta napisał(a)

Wow... nie mogę napisać więcej, bo mi dech zaparło Pięknie! Hmm, dlaczego ja nie mam światełek na zewnątrz???

No właśnie dlaczego?


Chyba czas to zmienić Już widzę minę mojego męża
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Zeta 20:56, 20 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
alinak napisał(a)
Zeta no to mi dałaś do myślenia .......mój kochanieńki M ?????

Ee nie faceci to tak paplają i nie myślą .....żarcik taki......mojemu się czerwone tylko z krwią kojarzy......naoglądał się biedula horrorów... Nie ma co się przejmować .... Jakby mój M decydował o domu ,meblach i wystroju......oooojjjjjjj nie chce myśleć. ;
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 20:58, 20 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Gosiniak napisał(a)


A ja uwielbiam takie podświetlone drzewa, jak z bajki i domek też z daleka widać, pięknie.

Dzięki chyba drzewa bardziej mi się podobają niż choinka oświetlony na zewnątrz.
Pewnie dlatego że nie mam żadnej choinki.

Za to w domku masz takiego skromnego 3 metrowego okaza

No tak to taki bonus za to że na zewnątrz nie ma ,,........hahaha co ja paplam
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
grembosia 21:01, 20 gru 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
A ja muszę napisać, że akurat z mężem w kwestii wystroju domu, to jesteśmy spójni, nadajemy na tych samych falach
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
alinak 21:02, 20 gru 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
wiesz po 24 latach to w pewne legendy już się nie wierzy . ale fakt twoje oświetlenie na nowo mnie zainspirowało do twórczości radosnej i ......jutro rozejrzę się za lampkami ......białymi
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Mala_Mi 21:08, 20 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja też uwielbiam drzewa liściaste w lampkach białych....... bardziej niż iglaki z lampkami
My katalpę ozdabiamy zawsze.. ale w tym roku brakło i muszę gdzieś dokupić ... ale to dopiero w sobotę pojadę w ten dziki tłum.... już jestem chora na samą myśl..... nie cierpię korków, tłumów .. a nie pomyślałam by dokupić przez internet..bo drzewka wcale nie wyglądały by urosły..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Zeta 21:25, 20 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
grembosia napisał(a)
A ja muszę napisać, że akurat z mężem w kwestii wystroju domu, to jesteśmy spójni, nadajemy na tych samych falach


Ty szczęściaro ja miałam jakieś 4365787653527 rozwodów w czasie budowy domu.

Nie mówię już o urządzaniu hmmmm ...a u mnie króluje czarny ( facetowi powinien się podobać) ........
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 21:27, 20 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
alinak napisał(a)
wiesz po 24 latach to w pewne legendy już się nie wierzy . ale fakt twoje oświetlenie na nowo mnie zainspirowało do twórczości radosnej i ......jutro rozejrzę się za lampkami ......białymi

Jasne chętnie obejżę zdjęcia z realizacji...
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies