Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod Laskiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod Laskiem

Betka 14:39, 18 sty 2015


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj Moniko odpisałam u mnie.
Fajny klimat u Ciebie
Czy ty masz ośrodek wypoczynkowy? Bo z tego co widzę to restauracja się zrobiła?

Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
wiewiora 15:29, 18 sty 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
no pięknie wadłam się przywitać widać postępy ....bluszcz uroczy
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
monia 15:52, 18 sty 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
Betka napisał(a)
Witaj Moniko odpisałam u mnie.
Fajny klimat u Ciebie
Czy ty masz ośrodek wypoczynkowy? Bo z tego co widzę to restauracja się zrobiła?

Pozdrawiam


Witam serdecznie cieszę się z odwiedzin prowadzimy agroturystykę od 2 lat ( rodzice troszkę dłużej). Restauracji nie planuję ale oczywiście podajemy gościom dania oparte na naszym warzywniku głównie i oczywiście z pomocą sąsiadów którzy nas wspierają w nabiale i mięsku Zakochałam się w twoim strumyczku też bym taki chciała lubię klimaty rustykalne i romantyczne a twój ogród to tego przykład podejrzewam że niedługo zawita do Ciebie Maja w ogrodzie jak tak dalej będzie szło
____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
monia 11:56, 19 sty 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
Macie jaki pomysł na wjazd ? Może zrobić to w kształcie trójkąta w kierunku do drogi ? z brzozą będziemy musieli się pożegnać trochę nam przeszkadza jak jakiś ciągnik albo większe auto ma wjechać


____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
monia 12:50, 19 sty 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753





I jeszcze jedno miejsce do zagospodarowania tu mają być drewniane drzwi tu gdzie koryto rośnie wiciokrzew więc go zostawię żeby się wił z drugiej strony może bluszcz ? i coś do tego ale co ?? Obwódka w kształcie trójkąta z jednej i z drugiej strony oczywiście z surowca darmowego którego pod dostatkiem (kamolki moje ulubione) Zaznaczam że jest to strona północna



____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
andziurex 13:11, 19 sty 2015


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Hej,
dokopałam się do kompa, więc przesyłam duńskie inspiracje lawendowo-różano-hortensjowe. Klimat łagodny, więc niektóre okazy hortensji wręcz powalały rozmiarami.
____________________
Ania
monia 13:59, 19 sty 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
monia 14:04, 19 sty 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
andziurex napisał(a)
Hej,
dokopałam się do kompa, więc przesyłam duńskie inspiracje lawendowo-różano-hortensjowe. Klimat łagodny, więc niektóre okazy hortensji wręcz powalały rozmiarami.



Aniu, dzięki wielkie za zdjęcia murek z różami będę musiała odagapić Hortensje widzę ogrodowa u mnie ten gatunek nie za bardzo chce kwitnąć mamy blisko gór ( świeradów Zdrój - 40km ) więc chyba klimat nie sprzyja. Na wiosnę spróbuję je przekopać w inne miejsce po raz 3. Z różami będę próbować i z lawendą chcę moje krzaki stare rozmnożyć, tylko nie wiem czy tak można ze starych krzaczków kupiłam też nasiona czekają w lodówce z piaskiem 40 dni zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu. A ty Aniu masz jakiś kawałek ziemi do grzebania ? Pozdrawiam serdecznie
____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
Tess 14:17, 19 sty 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
monia napisał(a)


Z różami będę próbować i z lawendą chcę moje krzaki stare rozmnożyć, tylko nie wiem czy tak można ze starych krzaczków kupiłam też nasiona czekają w lodówce z piaskiem 40 dni zgodnie ze wskazówkami na opakowaniu. A ty Aniu masz jakiś kawałek ziemi do grzebania ? Pozdrawiam serdecznie

Co chcesz rozmnożyć: róże czy lawendę?
Można rozmnażać i to, i to. Róże z patyczków (ja nie próbowałam, ale dziewczyny na forum i owszem). Lawendę - z gałązek po cięciu. Łatwo się ukorzenia.

A jakie nasionka czekają w lodówce?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
monia 14:21, 19 sty 2015


Dołączył: 15 gru 2012
Posty: 753
Tess napisał(a)

Co chcesz rozmnożyć: róże czy lawendę?
Można rozmnażać i to, i to. Róże z patyczków (ja nie próbowałam, ale dziewczyny na forum i owszem). Lawendę - z gałązek po cięciu. Łatwo się ukorzenia.

A jakie nasionka czekają w lodówce?



Róże udało mi się chopiny rozmnożyć z lawendą się zastanawiałam czy da rady. W lodówce lawenda z pisakiem tak jak na opakowaniu według instrukcji nasionka później po 40 dniach do wysiania
____________________
Monika Pod Laskiem Ogród Japoński- SIRUWIA
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies