Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

bogumila 21:27, 26 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Nowalijka napisał(a)
Bogusiu jestem dopiero na 30 stronie Twojego wątku i póki co zachwycam się kwiatami które też uwielbiam. Cudne liliowce, rododendrony, hortensje i lilie. Mam nadzieję że jak dotrę do str 2000 to nadal Twój ogród będzie bogaty w te same kwiaty. Łęce oglądać dalej. Byłam też w parku ale tylko wirtualnie u Ciebie. Wstyd przyznać się. Wychowywałam się na niedzielnych spacerach z rodzicami po parku. Jesienną chodziliśmy zbierać orzeszki buczynowe i witaliśmy się z oswojonymi wiewiórkami. Co niedzielę przechodziliśmy przez park na mszę do Katedry. A teraz codziennie przejeżdżam kolo parku (od strony telewizji i cmentarza)do pracy i nie mam czasu tam zajrzeć. Ostatni raz byłam tam jak moj syn był mały. Czyli 15-18 lat temu. Wstyd. Zimą jak park był pięknie oświetlony miałam zamiar tam wstąpić ale zawsze są rzeczy inne, ważniejsze...


Czytasz całość?Zanudzisz się...ogródek się zmienia,ciągle coś kombinuję,żeby mieć jak najmniej pracy...bo sił już zaczyna brakować..Masz rację,zawsze nas gdzieś ciągnie i brakuje czasu na przyjemności.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 21:32, 26 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Skimmia Japonica Rubella...pięknie zapączkowała.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Nowalijka 21:50, 26 paź 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
bogumila napisał(a)


Czytasz całość?Zanudzisz się...ogródek się zmienia,ciągle coś kombinuję,żeby mieć jak najmniej pracy...bo sił już zaczyna brakować..Masz rację,zawsze nas gdzieś ciągnie i brakuje czasu na przyjemności.

Bogusiu nie obiecuje ze przeczytałam wszystko choc chciałabym ale obiecuje ze zapoznam się z Twoim ogrodem. Daj mi trochę czasu
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
Joku 21:57, 26 paź 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12103
Kalina tak ma . Na zimę tworzy pąki które otwierają się dopiero wiosną.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
nebel 01:40, 27 paź 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
bogumila napisał(a)
Kalina angielska...pączkuje...jakaś anomalia?


Bogusiu, jest koniec października, a moja róża, przy ganku kwitnie
Chyba musimy się przyzwyczaić, że klimat nam się zmienia !?
____________________
Ogród Nebel
bogumila 15:31, 27 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Nowalijka napisał(a)

Bogusiu nie obiecuje ze przeczytałam wszystko choc chciałabym ale obiecuje ze zapoznam się z Twoim ogrodem. Daj mi trochę czasu

Miło Cię widzieć...zapraszam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 15:34, 27 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Joku napisał(a)
Kalina tak ma . Na zimę tworzy pąki które otwierają się dopiero wiosną.

Jolu ...dziękuję,myślałam,że to jesienne pączkowanie nie wyda kwiatów wiosną.

You and Me...wybarwia się...


____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 15:38, 27 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
nebel napisał(a)

Bogusiu, jest koniec października, a moja róża, przy ganku kwitnie
Chyba musimy się przyzwyczaić, że klimat nam się zmienia !?

Też zauważyłam zmiany...przed dwoma laty w styczniu kwitły róże,zrywałam do bukietu.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 15:42, 27 paź 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...koniec zabawy z wycinaniem.Będzie tylko podkreślony kolor i zaimpregnowany.Nie będą kolorowe...Zacieniona jest zbyt mała na takie ekstrawagancje...będzie spokojnie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
hanka_andrus 16:48, 27 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wow! Ale będzie nalot ptaszków na zacienioną! Ciekawe, czy żywe będą chętne do współpracy?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies