Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy bałagan

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy bałagan

yeterelinka 17:44, 01 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Ewa4 napisał(a)
Pozdrawiam i słoneczka życzę .


Witaj Ewuniu

Dziękuje.U nas na słoncu dzisiaj było 10 C jak zaszło to 6C,ale i tak nie ma co stękać
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 17:47, 01 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
renatamama3 napisał(a)
U mnie wczoraj było pięknie ,posprzątałam ,w ogrodzie ,nazbierałam taczkę liści ,trawy ,rączki czuję.Młodzi jak przyszli ,ze szkoły od razu zauważyli ,że było sprzątanko ogrodowe.



Ja już też mam dosyć tej zimy,tym bardziej,ze tyle pracy w ogrodzie.

Dzisiaj małą położyłam spać i została ze starszą córką w domu,i w sumie sadziłam w nerwówce dużej.A jak się obudziła,to było po robocie....ehh.Kiedy one będą miały po te naście latek ;/ tyle bym zrobiła....
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 18:00, 01 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
grazyna napisał(a)


Skoro jesteś zadowolona to proszę wyślij namiary na priv Ja tez nie wiem czy tutaj można

Serdeczności



Grazynko wysłałam ci już.Mówię naprawdę polecam.Za jałowce płaciiłam 4 zł,pęcherznice 3 zł. Zamowiłam ogólnie 50 roślin,od tych alegrowiczów,i jeszcze będe zamawiać,bo jestem zadowolona.

Teraz chcę kupić wiśnie umbraculifera,taką jak ma Danusia.Znalazłam po 45 zł,więc tanio,aż jestem w szoku i mam watpliwości,czy to napewno ta, a u drugiego sprzedawcy kosztuje 450 zł,a ja potrzebuje z 5 sztuk,żeby posadzić przed tujami od ulicy.

i tak po troszkę będę zmieniać swój ogród,,,,

wiadomo nie raz jeszcze będę przesadzać.Ostatnio chodziłam tak z jodłą raz tu wsadziłam raz tam,później z nowu gdzieś indziej i tak z siedem razy,ale rośnie,więc moje widzi mi się, jej nie zaszkodziło.

Pozdrawiam Cię Grażynko
____________________
Ogrodowy bałagan
renatamama3 19:36, 01 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
U mnie te wiśnie 20-25 zł ja dziś zrobiłam miejsce na wiśnie Kazan.Ja niestety też wszystkiego od razu nie mogę ,bo mam kilka innych priorytetów podbitka,ogrodzenie i taras ,ale pomalutku do celu.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 21:17, 01 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
renatamama3 napisał(a)
U mnie te wiśnie 20-25 zł ja dziś zrobiłam miejsce na wiśnie Kazan.Ja niestety też wszystkiego od razu nie mogę ,bo mam kilka innych priorytetów podbitka,ogrodzenie i taras ,ale pomalutku do celu.



bardzo tanio szukałam tej wiśni długo,ale na alegro nie dostałam,a w szkółach jej nie ma

U mnie jeszcze ogrodzenia brak...ma być tylko sama brama kuta ,za ogrodzenie mają służyć posadzone już szmaragdy,które wściekle rosną tarasu też nie mamy zrobionego,ponieważ te płytki co ja chcę są bardzo drogie.W tym roku mamy je położyć.Wiadomo wszystko kosztuje a jeszcze jak się ma małe dzieci..Wszystko jest drogie.
____________________
Ogrodowy bałagan
renatamama3 21:28, 01 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
No niestety dzieciaki kosztują ,Ja mam 3 w wieku szkolnym same książki w sierpniu to 1000 przybory plecaki,tenisówki 2 tysiąc a gdzie reszta .Ja stwierdzam ,małe dzieci ,małe koszta.
U mnie jeden taras z drewna 2 z kostki.

A jakich wiśni szukasz Kazan czy umbraculifera?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 07:30, 02 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
ja szukam wiśni umbraculifera, chcę posadzić parę drzewek przed ogrodzieniem ze szmaragdów od frontu, ale coś ich nie mogę znaleźć. W szkółkach ceny fatalne. Mieszkam blisko granicy z Niemcami i dlatego mają tam takie ceny duże. Dlatego zamawiam przez internet bo jest o wiele taniej.

Wczoraj na tej skarpie mnie nie źle przewiało. Kaszel nie dawał spać i te świsty w oskrzelach... chyba szykuje się u mnie zapalenie oskrzeli...yh

a dzieci kosztują. Moja starsza córka tak rośnie szybko, że spodnie, które kupiłam jej w październiku są już do kostki. W szkole też coś ciagle wymyślają. Na drugi rok młodsza, pójdzie do przedszkola, bo kończy mi się wychowawcze.

Taras chcę z płytek polerowanych, z robocizną wyjdzie z 7000. Chcemy zrobić w tym roku. Też nie mamy wszystkiego jeszcze. Ale kto nas goni ...
____________________
Ogrodowy bałagan
renatamama3 08:10, 02 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
U mnie taras zrobi sam M ,ten kostkowy zaczął na jesień wymurował podmurówkę bo mamy na podwyższeniu ,pozakładał obrzeża,wsypał gruz ,teraz drobny kamień i kostka.


Kupiłabym ci te wiśnie ,ale jak je wysłać?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 09:10, 02 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
o matko! Naprawdę???Kurcze jaka z Ciebie kochana dziewczyna!!!Aż jestem w szoku,że chcesz mi pomóc!Takie wysyłki wysyła się kurierem,ale najgorsze jest te zapakowanie w jeden karton,co może być upierdliwe,żeby się pomieściły-może sprzedawca by zapakował???Musiałabyś spytać,to wtedy tylko zamawia się kuriera ,który przyjezdza do domu po przesyłkę i ją zabiera.Jezeli ktoś by te rośliny zapakował to by było super.Ja bym ci pieniążki za wszystko przelała na konto.Ale naprawdę nie chcę kochana robić ci problemu...

Najpierw spytaj.Naprawdę jestem mile zaskoczona! :* Dziekuje!
____________________
Ogrodowy bałagan
Edi00 06:37, 06 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Gdybym bliżej mieszkała, to wpadłabym Ci troche córcie pobawić
Uwielbiam małe dzieci (cudze-zaznaczam) a moje to już "stare"chłopy....
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies