Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

JoannA 18:22, 25 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj, jak zdrówko?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Tess 21:02, 25 lut 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Haniu, pięknie
Nigdy nie miałam dalii, nie chciałam mieć kłopotu z przechowywaniem.

Nie pamiętam, czy już się witałam, ale ogród cały przedreptałam, zachwycając się każdym kwiatuszkiem i każdą jego odsłoną.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 23:23, 25 lut 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Haniu, a te okolice to tak mniej więcej, gdzie?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
danuta_szwajcer 07:33, 26 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Spacerując po Twoim ogrodzie zatrzymałam się przy białych piwoniach bo mają coś w sobie magicznego, widać, że kochasz ten ogród, wkład Twojej pracy i cierpliwość bo żywopłot cisowy z własnych sadzonek to trochę musiałaś poczekać na efekt? hottensja pnąca widać lubi to miejsce, miło się spaceruje po Twoim ogrodzie tymi ścieżkami bo jest czym się pozachwycać, będe tu sobie spacerować bo i ptaków zapewne u Ciebie też dużo? Pozdrawiam Cie bukietem dalii")
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 09:05, 26 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Haniu,przyszłam z rewizytą-ogród masz piękny,widać w nim też ogrom pracy i Twoją miłość,pasję do świata roślin,to jak obracasz się w liczbach, dawkach nawozów daje mi już obraz profesjonalnej ogrodniczki-podziwiam Cię za to.Wszystko podoba mi się w Twoim ogrodzie,nabardziej buk(który mi się marzy),żywopłot z cisów,dalie i taki puszysty iglaczek od którego nie moglam oderwać wzroku.
Pozdrawiam,będę zaglądać,ciekawa jestem tulipanów wzdłuż żywopłotu
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
popcorn 09:27, 26 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne dalie! Szkoda że nie mam gdzie trzymać, mam tylko jedną miniaturkę..
Ile lat ma Twoja hortensja pnąca? Też mam taką malutką w doniczce..


pozdrawiam serdecznie!!
____________________
Mój nowy ogródek
anipla 10:45, 26 lut 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Witaj Haniu,pojawiłam się i odpisałam Ci w moim wątku
pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
JoannA 20:49, 26 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Haniu, tak to katalpa, ulubione drzewko Andrzeja więc wyjątkowo o nie dba i ciągle podlewa. To młoda roślina i to zimie muszę jej skracać gałązki bo mimo okrycia trochę przemarza. A ta firma ogrodnicza to Joanna i Andrzej. Moje nasionka już powschodziły więc mogę się podzielić. Dzisiaj dotarły do mnie zamówione nasiona werbeny patagońskiej, wrzuciłam do zamrażarki. Nie wiem jak długo mam ją mrozić?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Anabell 21:58, 26 lut 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witajcie ! miło Was gościć.

Asiu! dziękuję, od dziś kontynuuję zabiegi rehabilitacji,przerwałam ze względu zaziębienia , jeszcze nie doleczona jestem.

Teresko! Wczoraj wczytywałam się w ciekawe opowieści na Twoim wątku.

Danusiu! To pewnie dalie Pink....i ja lubię zaglądać do Ciebie.

Marto i Karolko! hortensja rosła już 2004r a bardzo szybko się rozrosła.jest na ścianie ok.5m szer.
jest to roślina do cienia, a pcha się w słoneczne miejsce.Poszła na dach.
U znajomych posadzona w ciemnym miejscu. Podsadzone wysokie sosny w ciągu jednego sezonu poszły jak burze , otoczyły drzewo. Zrobię zdjęcie jak zakwitną, sama nie wierzyłam że po roku zakwitły.

____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
BASIA8 12:42, 27 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Haniu.
Nam też było szkoda świerków, ale były stanowczo za duże. Podczas burzy, silnego wiatru w mieszkaniu nie było bezpiecznie, gałązki dotykały okien, elewacji, lini energetycznej.
Wracaj Haniu szybko do zdrowia.
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies