Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 09:07, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Marta7 napisał(a)
Kasiu,śliczny masz domek i wielkie pole do popisu,nie musisz nic przesadzać,usuwać-tylko tworzyć,tworzyć i tworzyć no i ta wygrana w Totolotku by się przydała ,czego z całego serca Ci życzę!


dziękuję bardzo za miłe słowa, ale do zrobienia jeszcze jest masa rzeczy! i ta wygrana w totka by się faktycznie przydała, tylko coś szczęścia nie mam no ale pomalutku i zrobi się wszystko
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 09:10, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa4 napisał(a)
Kasiu masz takie prawo bo teraz buduje się 4 metry od granicy a jeżeli budynek sąsiada stoi od bardzo dawna musi założyć rynny tylko delikatnie podpytaj czy planuje założyć rynny jak normalny sasiad a sądzę że tak skoro nie kazał wam robić ogrodzenia tylko połączyć z murem to grzecznie spytaj a jak się będzie stawiał to nie dyskutuj bo z sąsiadami trzeba dobrze żyć bo będzie wam życie uprzykszał a to nikomu na dobre nie wyjdzie.


ja nie jestem konfliktowa i na pewno z sąsiadami kłócić się o to nie będę-z resztą od samego początku wiedziałam, że ten bud. gospodarczy jest blisko granicy, bałam się nawet, czy przypadkiem nie jest już na mojej działce na szczęście jest na swoim miejscu tylko, że teraz problem, żeby tego za mocno nie zasłonić no i ten brak rynien, ale jak się sąsiedzi pojawią, to trzeba będzie do nich zapukać i spytać się co zamierzają?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 09:13, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
monteverde napisał(a)
Kasiu nie jest źle jak nas straszyłaś wiadomo jeszcze budowa i wszystko się może zdążyć, bardzo mi się spodobało, że z okna zrobiliście drzwi tarasowe jak oglądałam na początku od razu o nich pomyślałam, a sąsiad za bardzo Wam wlazł na granicę, z drugiej strony będziesz mogła jakieś pnące róże tam dać, tylko niech on te rynny pozakłada będę wpadać, pozdrawiam


dlatego liczę na wyrozumiałość, bo to wszystko jeszcze w trakcie wykończeniówki
cieszę się, że będziesz mnie odwiedzać będzie mi bardzo miło
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 09:14, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
a tak w ogóle to dzień dobry, zapowiada się piękny słoneczny dzień
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 09:16, 06 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
pozdrawim a słoneczko mam od rana grzeje narazie +10
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 09:36, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa4 napisał(a)
pozdrawim a słoneczko mam od rana grzeje narazie +10

ale ciepełko pewnie nie odpuścisz i dalej ruszysz w ogród :>
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marta7 10:01, 06 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Wieczorkiem zerknę,czekam na relacje z poszukiwań wiosny
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Ewa4 10:03, 06 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
tak mam fotki wstawione to zerknij co dziś chcę zrobić ta pierwsz fotka do grabienia nieżle co ?
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Marta7 21:23, 06 mar 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasia,jak tam poszukiwania wiosny ?
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
kitek81 21:52, 06 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Marta, a właśnie miałam pisać wyprzedziłaś mnie z pytaniem
a WIOSNA dziś u nas była, i w pogodzie, słoneczku, temperaturze, jak i w cudzych ogrodach-podziwialiśmy te wychodzące roślinki i pączki na drzewach
generalnie dzień był fajny i mimo to, że nie działam jeszcze w swoim ogrodzie, to z Mileną na rękach wieczorem (17-18), jak M rąbał drewno na te weekendowe mrozy co mają przyjść, żeby popalić jeszcze w kominku, to ja z młodą na ręku pograłam z Matim w piłkę, ale dzieciaki miały radochę
no chyba, żeby pracami w ogrodzie nazwać rozgarnięcie jeszcze ostatniej górki śniegu, co nam z dachu spada, to jednak coś zdziałałam
jutro jeszcze mam nadzieję, że pogoda się nie popsuje, chociaż widziałam, że u Was ma już padać deszcz jak u nas będzie ładnie to wybędziemy na spacerek, a na weekend zostawiam sobie sianie, w końcu trzeba się wziąć za te nasionka
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies