Dobrze, że nie mam za dużo pieniędzy, bo kupiłabym gotowe wszystko albo zapłaciła komuś za robotę. A tak cieszę się z pracy rąk i cierpliwie czekam na efekt
Kalkulacja oczywiście była. Gotowe płyty w sprzedaży mają średnio 4,5cm. grubości-taką mam ramkę. O wymiarze płyty zdecydowała wycieraczka, kupiłam ją na A. za 10zł.
Na jedną płytę schodzi niecałe 25kg zaprawy. Worek waha się w cenie 7-12zł. Czyli jedna płyta to niecałe 10zł, metr kwadratowy takiej posadzki kosztuje ok. 40zł. Do tej pory mam położone niecałe 3m.
Kasiu no co ty...
Co drugi? Raczej jak 3/4 Kowalskich a my wśród nich
przez 6 lat nie mogliśmy dojść co z tym naszym tarasem źle zalanym począć. Jasność jest taka, że ja lepiej beton mieszam
Agatko za satysfakcję tworzenia nie da się zapłacić prawda