Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Ewa4 06:46, 27 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Betka napisał(a)
Hej ! Widzę że działasz i to ostro! Choinka fajnie że przetrwałam a ta historia z deskorolką super
No to jak masz już taczkę to dopiero będzie się działo - wycieczki dla roślinek i takie tam !Na pewno ułatwi Ci to pracę. Kwiatuszki masz śliczne Pomysłu na Twoją rabatkę jeszcze nie mam ale jak coś znajdę w gazetach to dam znać A dziękuję za kwiatuszka odpocznij trochę ja dzisiaj nic w ogrodzie nie zrobiłam za to byłam w darmowej sałnie - pikowaliśmy selera w tunelu pełna lata przeszło 30 st.
Pozdrawiam

Ach sauna fajna sprawa też mam w garażu ale skóra po tym jest gładka lubię też czasem posiedzieć w niej.Na rabatę nie mam pomysłu ale już ją skopałam jeszcze oczyszczę z peżu a póżniej zobaczę co tam dam .To jest koniec działki i tak myślę że takie kwiaty ciekawie by wyglądały bo jednak od tarasu to jest do tej rabaty spory kawałek a kolory ostre by było z tarasu widać na tle iglaków no ale zobaczę no i się zastanawiam czy tej choinki nie przesadzić co sadziłam 2 dni temu ale to aż oczyszczę rabatę to zobaczę.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 07:57, 27 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Na tą rabatę ze str.81 może złocień ,jeżówki i mnóstwo traw wysokie i niskie ?Jak ją uporządkuję to wam pokarzę może dziś jeszcze uda mi się ją ogarnąć.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Betka 23:25, 27 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj Ewuś ! Zastanawiam się czy kwiaty w tym miejscu nie zginą, a może jakieś krzewy które kwitną posadzić ? Mi podobają się: łubin w towarzystwie piwonii i ostrószki, naparstnice a przed nimi i jakieś niższe roślinki .Dzisiaj po pikowałam kwiatki naparstnicę , trawy i smagliczkę. Zaczęliśmy już układać podkłady kolejowe i mam już zalane słupki - jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będzie ogrodzenia Cieszę się... Zdjęć jeszcze nie dałam ,muszę zrobić w dzień bo w nocy to jakoś ciemno wychodzą .
Pozdrawiam Cię
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
nieszka 10:05, 28 kwi 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ewa4 napisał(a)
Na tą rabatę ze str.81 może złocień ,jeżówki i mnóstwo traw wysokie i niskie ?Jak ją uporządkuję to wam pokarzę może dziś jeszcze uda mi się ją ogarnąć.

Ja myślę że to dobry pomysł z wysokimi bylinami i trawami.

Pokaż zdjęcia zimozielonej przed domem. Ciekawa jestem
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Marta7 16:48, 28 kwi 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewuś pozdrowienia ślę niedzielne,widzę że u Ciebie praca idzie na całego i wkrótce będziemy podziwiać piękne dzialeczki
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
bogumila 17:16, 28 kwi 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...też podglądam...pozdrawiam
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Ewa4 21:31, 28 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
nieszka napisał(a)

Ja myślę że to dobry pomysł z wysokimi bylinami i trawami.

Pokaż zdjęcia zimozielonej przed domem. Ciekawa jestem

Aguś pokażę ale szukam bukszpany w szkółkach obok siebie w jednej już nie ma a w drógiej nie byłam i hosty jeszcze w garażu także prace nad zimozieloną w toku .
Co do rabaty w rogu to chyba będzie dobrze z trawami i wysokimi bylinami bo działka długa a wysokie rośliny będzie widać z daleka więc będę szła w tym kierunku a jak nie będzie pasowało to taczkę już mam więc zawsze mogę przewieść i przesadzić roślinki.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 21:36, 28 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Marta7 napisał(a)
Ewuś pozdrowienia ślę niedzielne,widzę że u Ciebie praca idzie na całego i wkrótce będziemy podziwiać piękne dzialeczki

A Martuś działam od rana do nocy ale nie którym to przeszkadza i liczą mi ile ja na kwiaty wydaję ale robię swoje a to ich zmartwienie.Dziś byłam w Starym Polu na giełdzie kwiatowej po trawy i klonika zaraz wstawię fotkę i specjalnie roślinki postawiłam przed domem a co hahaha
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 21:38, 28 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
bogumila_bienko napisał(a)
...też podglądam...pozdrawiam

Bogusiu podglądaj i jak coś robię żle to krytyka mile widziana.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 21:39, 28 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
moje zakupy w Starym Polu ale moje dzieci były bardziej zainteresowane wesołym miasteczkiem niż giełdą

____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies