Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

GorAna 21:40, 28 kwi 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ewuś, nie zerwij się kobieto do zimy jeszcze daleko
Pozdrawiam i zdrowia przy ciężkiej pracy życzę
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Betka 21:52, 28 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Hej Ewuś Mi też tak mówią : nie szkoda Ci wydawać pieniędzy na jakieś rośliny!? A Ja podobnie jak ty robię swoje a innymi się nie przejmuję , widzę za to że jak coś się u mnie zaczęło dziać to jakośi ludzi się zjeżdża żeby zobaczyć co się dzieje Pozdrawia
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Ewa4 21:59, 28 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
GorAna napisał(a)
Ewuś, nie zerwij się kobieto do zimy jeszcze daleko
Pozdrawiam i zdrowia przy ciężkiej pracy życzę

Aniu na weekend pożyczyłam sąsiadce szpadelek do kancikowania żeby mnie nie korciło do pracy bo ostatnio syna do szkoły to na kolanach ubierałam więc trochę odpoczełam ale jutro od nowa.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 22:04, 28 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Betka napisał(a)
Hej Ewuś Mi też tak mówią : nie szkoda Ci wydawać pieniędzy na jakieś rośliny!? A Ja podobnie jak ty robię swoje a innymi się nie przejmuję , widzę za to że jak coś się u mnie zaczęło dziać to jakośi ludzi się zjeżdża żeby zobaczyć co się dzieje Pozdrawia

Beatko a to normalne u mnie też nagle ludzie zaczeli spacery robić koło mojego domu a jak widzą roślinki zakupione i czekające na posadzenie to komentują gdzie ja to posadzę to im mówię że jak się u mnie nie zmieści to do sąsiada posadzę bo się buduje to się ucieszy i pokręcą głowami i idą dalej ale trafiają sie spacerowicze którzy chcą rośliny dać no to dla tych jestem miła haha
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 22:36, 28 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
hej Ewuś
ale fajne zakupki zrobiłaś i trawy i żurawki i konik śliczny!
oj będzie się działo w Twoim ogrodzie
buziaki
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Betka 06:35, 29 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ale fajne zakupy A jakie śmieszne grzybki hihihi No i już masz zajęcie na dziś! Jestem ciekawa jak będzie wyglądało to wszystko posadzone Miłej pracy życzę
Ja może dzisiaj pojadę na targ to kupie coś na balkon
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Edi00 07:03, 29 kwi 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Ewciu, zakupy super a co do rabaty masz rację- musi być coś wysokiego i kolorowego, żeby było widać z daleka
Pokazuj dalej co robisz pracusiu
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
renatamama3 07:14, 29 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Hej Ewuś ,,zakupy super ,w tym roku ,też powiększę kolekcję traw ,muszę np.kupić red barona..Mi M w sobotę kupił pergolę i 2 clamatisa..pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Ewa4 08:10, 29 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
kitek81 napisał(a)
hej Ewuś
ale fajne zakupki zrobiłaś i trawy i żurawki i konik śliczny!
oj będzie się działo w Twoim ogrodzie
buziaki

Kasiu staram się coś robić ale w końcu muszę się za skarpę przy tarasie wziąść bo czekałam aż wszystko wzejdzie .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 08:13, 29 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Betka napisał(a)
Ale fajne zakupy A jakie śmieszne grzybki hihihi No i już masz zajęcie na dziś! Jestem ciekawa jak będzie wyglądało to wszystko posadzone Miłej pracy życzę
Ja może dzisiaj pojadę na targ to kupie coś na balkon

No ja na taras do powieszenia też nic nie mam ale napewno kupię surfini już nie chcę bo za dużo chodzenia przy niej wiecznie podlewac a i przewiew to co rusz ją ściągałam i biegałam do garażu i w tym roku chyba pelargonia zw.mniej wymagająca.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies