Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Robertop 19:31, 21 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Widze, że też spedziłaś pracowicie weekend. Ładna ta nowa rabata. Ciekawe jak bedzie wyglądała latem. Ja w sobote odwiedzilem centrum ogrodnicze i tyle ciekawych roślin nakupiłem. Pozdrawiam.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Ewa4 19:40, 21 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
danuta_szwajcer napisał(a)
Duzo pracy ale jaki efekt Ewus no i brawo dla pomocnicy pozdrawiam

A wiesz Danusiu ciężko się robi z dziećmi w ogrodzie bo ledwo wbiję łopatę a oni zaraz coś chcą więc dałam im zajęcie bo pewnie nic bym nie zrobiła.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 19:50, 21 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Robertop napisał(a)
Widze, że też spedziłaś pracowicie weekend. Ładna ta nowa rabata. Ciekawe jak bedzie wyglądała latem. Ja w sobote odwiedzilem centrum ogrodnicze i tyle ciekawych roślin nakupiłem. Pozdrawiam.

A podglądam Robercie co działasz.Rabata spora mi wyszła ale działka duża taras 70 m2 to ta rabata nie może być mała a jest akurat przy skarpie od tarasu tylko jeszcze trawy dosadzę i korę muszę kupić.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
renatamama3 20:00, 21 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Hej.
Gdzie człowiek wejdzie tam robota,zakupy.Efekt fajny ,od razu lepiej bez tej trawy.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Debra 20:26, 21 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Ewo, też rozglądam się za trawami, ale kiepsko jest. Wszędzie trzeba czekać na trawki, niewiele co z ziemi widac.
Ja mam zamówione w Ogrodach traw, ale chyba dopiero w maju beda wysyłać. W centrach ogrodniczych też kiepsko.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
kitek81 23:18, 21 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
fajnie wyszła ta rabatka, a i pomocników miałaś super oby jak najdłużej mieli ochotę pomagać mamie w ogrodzie
buziaki :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 08:36, 22 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
renatamama3 napisał(a)
Hej.
Gdzie człowiek wejdzie tam robota,zakupy.Efekt fajny ,od razu lepiej bez tej trawy.

Też mi się podoba jak patrzę na zdjęcie przed to się zastanawiam jak mogłam w taką trawę posadzić rośliny gdyby nie ogr.i Wasza mobilizacja pewnie długo by tak było no i szpadelek do kancików się sprawdził.Teraz jeszcze kora i będzie ładnie.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 08:38, 22 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Debra napisał(a)
Ewo, też rozglądam się za trawami, ale kiepsko jest. Wszędzie trzeba czekać na trawki, niewiele co z ziemi widac.
Ja mam zamówione w Ogrodach traw, ale chyba dopiero w maju beda wysyłać. W centrach ogrodniczych też kiepsko.

Tez czekam na zamówione trawy dzwoniłam nawet czy nie zapomieli o mnie i po tel.raczyli napisać meila o opóżnieniu przysyłki a zamawiałam i płaciłam 11.01.2013.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 08:50, 22 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
kitek81 napisał(a)
fajnie wyszła ta rabatka, a i pomocników miałaś super oby jak najdłużej mieli ochotę pomagać mamie w ogrodzie
buziaki :*

Rabata fajna ale kory z 10 worków brak muszę to zrobić jak najszybciej co zielsko mi nie wyjdzie.Wczoraj pieliłam za domem żeby nikt nie widział że pracuję w niedzielę ale się relaksowałam.Tulipanki mają już pąki więc jak wpadniesz do mnie to będą kwitły.01.05. mamy na komunię ale dalsze dni z początku maja bez planów czyli zaplanuj i daj znać.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Roberto 14:09, 22 kwi 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Hej, Ewa jeszcze troszkę poczekam z fotkami bo dopiero pąki dostają, teraz sadzę trawki no i troszkę przesadzam. Pozdrawiam
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies