Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Ewa4 08:42, 26 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Wczoraj poszłam posadzić choinkę bo przetrwała po ŚW.no i skopałam troche przy 3 dużych kamieniach w rogu działki i końcu zarazem.No i tak przy płocie napewno miejsce na smaragdy a te kamienie zrobię z nimi rabatę na pół okrągłą do płotu tylko tak planuje w te kamienie posadzić byliny kwiatów wyższych np.złocień, jeżówki takie mam plany ale może ma ktoś z was ochote się wypowiedzieć z chęcią posłucham Dziś ciąg dalszy kopania tego całego rogu więc jak ktoś ma pomysł to proszę będę wdzięczna.Pozdrawiam Wszystkich zaglądających i miłego dnia życzę .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 12:13, 26 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
hej Ewuś
widzę, że dzielnie działasz w ogrodzie, sporo już się napracowałaś i widzę, że nie odpuszczasz! podziwiam, skąd te siły się w Tobie biorą ?!
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Ewa4 13:46, 26 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Moje pierwsze tulipanki
i inne kwiatki które wreszcie zakwitły
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
kitek81 14:10, 26 kwi 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
proszę, jak już kolorowo zaczyna być u Ciebie

i wpisałam się na 81 stronie, czyli mój rok urodzenia hihihi
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Keri 20:59, 26 kwi 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
To ja powinnam przeskoczyć na 82 stronę i wszystko będzie grało
Ja dzisiaj nie czuję Ewuś ciała - jestem mega zmęczona, dosypywałam ziemię do trawki i jeszcze nie skończyłam, ech, czemu mój ogród nie jest mniejszy.
Ale widzę że u Ciebie prace przybierają coraz wyraźniejsze formy !!!
____________________
Agnieszka Zielona przystań
renatamama3 21:49, 26 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Hej Ewuś ja dziś w ogrodzie tylko, podlałam z M ogród ,wykopałam trochę kwiatów koleżance ,pomalowałam 30 sztachet pogadałam z sąsiadką u siebie.pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Betka 22:27, 26 kwi 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Hej ! Widzę że działasz i to ostro! Choinka fajnie że przetrwałam a ta historia z deskorolką super
No to jak masz już taczkę to dopiero będzie się działo - wycieczki dla roślinek i takie tam !Na pewno ułatwi Ci to pracę. Kwiatuszki masz śliczne Pomysłu na Twoją rabatkę jeszcze nie mam ale jak coś znajdę w gazetach to dam znać A dziękuję za kwiatuszka odpocznij trochę ja dzisiaj nic w ogrodzie nie zrobiłam za to byłam w darmowej sałnie - pikowaliśmy selera w tunelu pełna lata przeszło 30 st.
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Ewa4 06:29, 27 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
kitek81 napisał(a)
proszę, jak już kolorowo zaczyna być u Ciebie

i wpisałam się na 81 stronie, czyli mój rok urodzenia hihihi

Aż miło popatrzeć jak kwiatki kwitną póżno niż zawsze ale są.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 06:34, 27 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Keri napisał(a)
To ja powinnam przeskoczyć na 82 stronę i wszystko będzie grało
Ja dzisiaj nie czuję Ewuś ciała - jestem mega zmęczona, dosypywałam ziemię do trawki i jeszcze nie skończyłam, ech, czemu mój ogród nie jest mniejszy.
Ale widzę że u Ciebie prace przybierają coraz wyraźniejsze formy !!!

Aga ja czasem dzieci jak rano ubieram to klęczę bo się schylać nie mogę ale to takie przyjemne być obolałym po ogrodzie.Wczoraj skopałam ten róg przy kamieniach ale mniałam radość a sam peż tam jest nic nie chciało rosnąć nawet zielsko jeszcze oczyścić brak ale to już z górki teraz się napracujemy ale za to jakie piękne ogrody będziemy mnieć.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 06:39, 27 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
renatamama3 napisał(a)
Hej Ewuś ja dziś w ogrodzie tylko, podlałam z M ogród ,wykopałam trochę kwiatów koleżance ,pomalowałam 30 sztachet pogadałam z sąsiadką u siebie.pozdrawiam

No to coś zrobiłas a i z sąsiadką trzeba czasem pogadać .Kiedy ja będę sztachety malować pewnie jeszcze nie w tym roku chociaż ,może....to jak będę malować to Cię zaproszę bo u mnie to sztuk sporo będzie a ty już wprawiona będziesz.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies