Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Ewa4 08:16, 29 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Edi00 napisał(a)
Ewciu, zakupy super a co do rabaty masz rację- musi być coś wysokiego i kolorowego, żeby było widać z daleka
Pokazuj dalej co robisz pracusiu

Edytko robię rabaty ale już trawa do koszenia zaś 4 godziny chodzenia za kosiarką brak posadzić roślinki zakupione ,oczyścić z kemp i perzu tą nową tabate co ostatnio kopałam szkoda że nie mogę się skopiować wtedy bym ogarneła wszystko.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 08:20, 29 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
renatamama3 napisał(a)
Hej Ewuś ,,zakupy super ,w tym roku ,też powiększę kolekcję traw ,muszę np.kupić red barona..Mi M w sobotę kupił pergolę i 2 clamatisa..pozdrawiam

Moja pergola się robi więc też będę mnieć a trawki fajne u nas ich mało w sklepach to kupiłam i jeszcze mi z przysyłki trawy nie doszły więc będzie więcej tylko że ja rozdzielam to w tym roku jeszcze efekt mały będzie bo dużo tych roślinek mi brak a jak chcę od kogoś to kręcą głowami że mam itak dużo roślin i więcej od nich i widzę że nie chętnie mi dają bo pewnie nie chcą żebym mniała za ładnie hihi więc kupuję i rozdzielam co się da.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
renatamama3 08:30, 29 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Ewuś ,ja też ,kupuję np.2 sztuki jak ,się da to ,dzielę jak nie to sadzę jak podrosną dzielę.Ja też muszę wszystko sobie kupić ,znajomi i sąsiedzi mają mniej niż ja ,ode mnie ,jeszcze coś dostaną .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
anna_g 09:32, 29 kwi 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ewa4 napisał(a)
moje zakupy w Starym Polu ale moje dzieci były bardziej zainteresowane wesołym miasteczkiem niż giełdą



Śliczny klon - taki gęściutki. Żurawki też bardzo ciekawe czy wiesz może co to za odmiana jest?
Pozdrawiam Ewa - miłego tygodnia życzę
wieczorkiem postaram się nadgonić Twój wątek
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Ewa4 09:37, 29 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
anna_g napisał(a)


Śliczny klon - taki gęściutki. Żurawki też bardzo ciekawe czy wiesz może co to za odmiana jest?
Pozdrawiam Ewa - miłego tygodnia życzę
wieczorkiem postaram się nadgonić Twój wątek

Aniu traw mam nazwy bo mi facet w notes wpisał ale żórawki kupiłam już wychodząc i M stał obok to już nie śmiałam o nazwę pytać bo M juz dreptał i nie mam nazwy a żałuję a kupiłam je za 5 zł. to warto bo u nas żórawki po 10 zł
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Debra 10:55, 29 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
O widzę, że trawek nakupowałaś. Zazdroszczę, bo u nas w okolicznych szkółkach traw na razie brak.
Jaka ta zielona paskowana? W ogóle jakie to trawki, a klonik - moje marzenie - cudny.

Miłego sadzenia
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Marta7 14:15, 29 kwi 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewa4 napisał(a)
moje zakupy w Starym Polu ale moje dzieci były bardziej zainteresowane wesołym miasteczkiem niż giełdą



Ewuś jak nazywają się te trawki które kupiłaś ? Ja kupiłam miskata Zebrinius i mam wątpliwości czy to jest on,a wygląda tak samo jak Twoja trawka ta biało zielona .
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Maria667 15:24, 29 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Ewusiu!
Widzę, ze działasz na całego! Kolejna rabata do zasadzenia Ja też dorabiam. Jestem w trakcie prac w moim brzozowym zagajniku, ale do końca jeszcze daleko. Trochę muszę spasować, żeby się nacieszyć tym swoim ogrodem, a nie tylko ciężko narobić

____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Ewa4 18:45, 29 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Marta7 napisał(a)


Ewuś jak nazywają się te trawki które kupiłaś ? Ja kupiłam miskata Zebrinius i mam wątpliwości czy to jest on,a wygląda tak samo jak Twoja trawka ta biało zielona .

Marta ale Ty masz oko faktycznie kupiłam Miskanta ale to jest Miskant Chiński Cabaret a dalej
Trzcina Laskowa Arundo
Rozplenica japońska Hameln
Turzyca Muskeglińska
Turzyca Miechowata Lurida
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 18:52, 29 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Debra napisał(a)
O widzę, że trawek nakupowałaś. Zazdroszczę, bo u nas w okolicznych szkółkach traw na razie brak.
Jaka ta zielona paskowana? W ogóle jakie to trawki, a klonik - moje marzenie - cudny.

Miłego sadzenia

Nazwy traw ze zdjęcia są napisane w odp.Marta 7.Ja na tą giełdę jechałam z myślą o kloniku i trawach bo tak to wszystko drogie a i tego u nas nie ma a klonik kosztował 30 zł były też po 80 zł troche wyższe ale ten też urośnie przecież.W czerwcu są znowu tam targi i pewnie pojade bo to 100 km.ode mnie a i frajda dla dzieci bo wesołe miasteczko było to nie trzeba ich długo na taki wypad namawiać.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies