Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne początki

Marlenaa 22:17, 08 lut 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witaj, Gizo W kwestii projektowania nie pomogę. Na razie jestem w stanie powiedzieć tylko czy coś mi się podoba czy nie i to po jakimś czasie zmieniam zdanie Wiadomo człowiek się naogląda pięknych ogrodów i głupieje Podpowiem tylko, że jeśli chcesz mieć więcej odwiedzających musisz ciągle przesiadywać na forum i zostawiać jak najwięcej wpisów w różnych wątkach. Zawsze możesz też bezpośrednio zwrócić sie do kogoś o pomoc w jego wątku, na pewno nikt nie odmówi Nowych wątków przybywa coraz więcej i już nikt nie jest w stanie tego ogarnąć. Za jakiś czas sama przekonasz się jak trudno być na bieżąco w zapisanych wątkach, nie mówiąc o odwiedzaniu kolejnych Pozdrawiam serdecznie, będę zaglądać w miarę możliwości
____________________
krowy, staw i my
giza 22:56, 08 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Witaj
Dziekuję Tak, wiem. Faktycznie prawdziwa tu " kopalnia"- siedzę tu nocami i dopiero 2 osoby( ogrody) " przestudiowałam". Zaraz będzie 3-ci, bo wskakuję do ....Ciebie
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Kasiek 00:14, 09 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj Giza
Ja tez tu jestem nowa,ale juz i stara Oficjalnie przywitalam sie w styczniu,gdzie wczesniej,ladnych pare miesiecy, podgladalam te piekne ogrody Wszyscy sa tu przyjazni,przesympatyczni,skorzy do pomocy,troszke sie rozgladnij,pochodz po ogrodach,a zobaczysz jak szybciutko bedziesz miala gromade gosci Poczekaj,sama juz niedlugo przyznasz,ze nie w sposob tego ogarnac,nie w sposob wszystkiego ogladnac i do kazdego zawitac
Ciesze sie ze jestes,bede tu zagladac i podgladac i rownoczesnie zapraszam do mnie...na Bawarie
Pozdrawiam cieplutko-Kasia
____________________
Bawarka
Kasiek 00:16, 09 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Na poczatek milej przygody z Ogrodowiskiem
____________________
Bawarka
giza 00:33, 09 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Kasiek, witaj Przecudnej urody kompozycja, dziekuję!
No, to zamiast iść spać....lecę na bawarskie ściezki Do zobaczenia!
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
monteverde 00:44, 09 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Giza na forum jakie rośliny lubisz ? spróbuję znaleźć coś do cienia kawałeczek mojego ogródka i zapraszam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
giza 01:08, 09 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Witaj
A byłam, byłam i u Ciebie Królowo Warzyw
Dech mi zaparły przepiekne w kolory dary natury. Ja niesmiało mam zamiar ( choć na razie to " i chciałabym i boję się") warzywnik mieć, ale...nie uwierzysz...do dej pory nie wiedziałam, jak się do tego zabrać....Nasiona kupione nie ruszone przelezały w spiżarni...
Ale w tym roku ruszę, choćby z samą sałatą
I będę się uczyć od Ciebie
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
giza 01:09, 09 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
O rany, czy ja dobrze widzę? Czy to wiciokrzew wkomponowany w jałowca? Ale fajnie wyglada!
Roslinki to ja...w zasadzie wszystkie lubię
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Kasiek 11:09, 09 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
monteverde napisał(a)
Witaj Giza na forum jakie rośliny lubisz ? spróbuję znaleźć coś do cienia kawałeczek mojego ogródka i zapraszam

Fajowe to zdjecie,widzisz Giza Ty sie na roslinkach znasz,po imieniu im walisz a ze mna to jest tak ze...to rododendron i to tez rododendron,to tulipan... Aaaa znam jeszcze pokrzywe i dzikie ziola,bo troche jestem taka czarownica z ksiezyca
____________________
Bawarka
jotka 11:27, 09 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
giza napisał(a)
Hmm, no dobra.
Nie zrażona brakiem zainteresowania brnę dalej.

Czy ktoś zna jej nazwę?Będę wdzięczna!
[/b]
[/img]


Witaj ten brak zainteresowania to tylko na początku

Jeśli chodzi o roślinke to jest to jaśmin, który niestety nie zimuje w gruncie. Tez go miałam i ... wiadomo. Ale to wina domorosłych sprzedawców kwiatków, którzy albo nie wiedza albo nie chcą udzielać rzetelnych wiadomości.
Mam pierwszą radę dla Ciebie - na taras kupuj większe donice, będą lepiej wyglądały, bo maleńkie giną na tle domku
pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies