Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne początki

Kasiek 21:31, 09 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
A ja sobie pozwole kwiatuchy na pozegnanie zimy

I po zmianie
____________________
Bawarka
nieszka 21:32, 09 lut 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
giza napisał(a)

Tak żeby Ci ułatwić szukanie
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1534-jeszcze-hobby-czy-juz-uzaleznienie?page=75

To białe to hosty z białym obrzeżem na liściach - może być np. Patriot.

Tylko tak się zastanawiam czy ta rabata nie utrudni wysiadania z samochodu. Może rzeczywiście lepiej trawnik zostawić...?


Coraz bardziej skłaniam się do Tw. pomysłu nieszko - eee, coś Ty, nie utrudni- przecie mozna wysiąść przed furtką albo...w garażu
Oględziny " betonki" dziś robiłam i chyba wsadzę coś w tym miejscu, które narysowałaś.
Tylko.... może lepiej iglaki na pniu? ( boję się ,że ten stożek który narysowałaś przy ścianie garażowej może z czasem mieć ciasno...

Właśnie tak patrzę na tą donicę że ona trochę nie za duża... No jeszcze kran tam masz chyba.
Może jakby tak ciąć tego iglaka regularnie to by było ok?

Zastanów się dobrze nad tym wysiadaniem żeby krok z samochodu nie był krokiem w rabatę
Bo może zostawić wolną przestrzeń na długość samochodu począwszy od drzwi garażowych?
A jak wygląda wogóle całość od bramy wjazdowej tego miejsca? Może troszkę dalej zrobić tą rabatę?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
giza 21:40, 09 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
No, hmmm...nie za ciekawie wygląda :/
Bo kuźwa, nie wiem dlaczego, ale M. tak połozył kostke, że stała woda i miałam staw , więc trzeba było wydłubać i wsadzilismy takie betonowe ażury + kamyczki w nich, by wsiąkało i...nie wyglada to najlepiej.
Ale co ja będe gadać. Zrobię na dniach foty , to zobaczycie, bo faktycznie na dotychczasowym zdjęciu nie widać "uroku" betonki w całosci...
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
giza 21:43, 09 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Kasiek, Ty chyba cos chłepcesz ... Bo wczoraj juz te same kwiatuszki ( notabene piękne) juz dostałam , ale dziękuję
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
monitka 21:49, 09 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
nieszka napisał(a)
A ja jeszcze dziś zaobserwowałam że i strona świata też robi swoje. Od południa w dzisiejszy słoneczny dzień miałam lawiny spadającego śniegu, a od północy się spokojnie roztapia i nie spadł ani razu tej zimy.


U mnie północ ale chyba tempo topnienia śniegu ma też znaczenie. W tym roku było ok i nic nie leciało ale może też w kosze za dużo nie napadało...za to od południa lawiny mi schodziły
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Kasiek 21:55, 09 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
giza napisał(a)
Kasiek, Ty chyba cos chłepcesz ... Bo wczoraj juz te same kwiatuszki ( notabene piękne) juz dostałam , ale dziękuję

Wiem Rozowo mi,ja dzisiaj tak ze szczescia rozdaje a ze trafi sie dubelek... Wybaczysz? Wiem,wybaczysz

____________________
Bawarka
giza 21:57, 09 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Pieknie dziękuję za piękne storczyki
Ale fakt- Twoja kompozycja, własnorecznie zrobiona duuuzo bardziej klimatyczna! Buźka!


P.S. O cwaniara, i moje posty teraz wyszły jakbym ja coś " chłeptała" hihi
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
grembosia 01:04, 10 lut 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Hej, giza!
Witam sąsiadkę i to chyba bardzo bliską, coraz nas więcej

Widzę, że zaczynasz działać, ja też...
Rzeczywiście kostki betonowej sporo, ale to łatwo można zmienić w piękny ogród.
Z pomocą ogrodowiska wszystko jest możliwe.

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Ginger 01:56, 10 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
I ja witam Gizo powolutku, a raczej szybciutko zaobserwujesz u siebie w ogrodzie zmiany ogrodowiskowe niech tylko wiosna zawita . pozdrawiam
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
giza 08:57, 10 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Witajcie Dziewczęta Dziekuje za miłe słowa
no, tak, chyba powinnam pożyczyc tytuł od nieszki- znów prosto z poranna kawą tutaj przyfrunęłam, by ogladać, ogladać, ogladać . I czytać oczywiscie też
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies