Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne początki

giza 12:59, 07 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Witajcie
Znalazłam Was- kopalnię wiedzy, pomysłów, pasji. Pragnę niesmiało dołączyć, uczyć się przy Waszym boku by - z czasem- móc w poczuciu spełnienia podziwiać efekty własnej pracy
Zapraszam do ogladania, wprawdzie jak w wierszu, trudne me poczatki, ale mam nadzieję, że koniec bedzie radosny , a właściwie to pragnę, by tego końca w zasadzie nie było, bo....poczułam, że połknełam niepostrzeżenie bakcyla ( sama w to uwierzyć nie mogę, bo jeszcze parę lat temu opowieści tesciowej z cyklu " a tu kwiatek taki, a tu siaki" smiertelniue mnie nudziły....
Nie mówiąc już o nazwach " tego zielonego", których za nic zapamietać nie byłam w stanie...
Ale dziś....Dzisiaj to już caaałkiem inna bajka
Otoczona ogrodniczymi magazynami, ksiażkami, śledzaca do późnych godzin nocnych Wasze wątki...czekam na wiosnę
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
giza 13:24, 07 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Kurczę, chciałam wgrać parę zdjęć, ale mam kłopoty z wklejeniem ich bezposrednio z pulpitu... :/
Czy musze to robić przez ImageShack,a?
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
zawitka 13:30, 07 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14036
Witaj Gizo !!!!1 Cieszę się że jesteś z nami nie przejmuj się wiele osób tak ma polataj po stronach jest taka strona wgrywanie zdjęć może będzie pomocna.Ja nie pokieruję bo za mało się na tym znam Zyczę powodzenia .Dawaj fotki !!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
giza 13:31, 07 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494


Uploaded with ImageShack.uslink text
Ufff, A więc tak wyglada fragment powstajacego mego zielonego azylu. Fota z tegorocznego lata
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
giza 13:32, 07 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Witaj Halinko
Zdjecia bedą za chwilkę
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
zawitka 13:32, 07 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14036
No i jest .Tak trzymaj!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Daneczka69 14:01, 07 lut 2013


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
Witam i czekam na fotki
____________________
Pozdrawiam, Daneczka :)
Gardenarium 14:06, 07 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Gizo, jest znacznie prostszy bo nasz własny automat do dodawania zdjęć. Poćwicz w wątku technicznym i czy możesz podlinokwać się na swój wątek a nie na forum konkurencyjne? Albo skasuj ten podpis. To chyba nawet nie wypada kierować na inne forum, jak jesteś na Ogrodowisku

Pewnie czas budowy domu już się skończył, czas na ogród i to jest właściwe miejsce dla Ciebie.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/11-testowe-dodawanie-zdjec

Jakbyś miałą problem z linkiem to pomogę, tylko daj znać.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/351-drobne-zmiany-zagniezdzone-cytaty-i-linkowanie-swoich-watkow-w-podpisie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
giza 14:07, 07 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Witaj
Utknęłam na ImageShacku
Spróbuję po południu, jak mąż wróci z odsieczą
Tymczasem popodgladam Wasze ogrody Pozdrawiam
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
giza 14:09, 07 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Aaaaaaaaa, witam Danusiu
Ok, już się poprawiam
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies