Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Trudne początki

Gabrysia_ 09:12, 10 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
nieszka napisał(a)
Witaj!

A u Ciebie może tak?



Witaj Giza
Ja chyba tak samo jak Nieszka, dodałabym donice i zmniejszyła kostkę,tylko chyba bym wolała przesunąć te nasadzenia bliżej okna,tam gdzie stoi ławka.Ja nie zawsze od razu wjeżdżam do garażu i chyba bym sie bała o te nasadzenia.Ale to tylko takie moje spostrzeżenia.
Fajnie już masz
Pozdrawiam!
____________________
giza 09:18, 10 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Witaj Gabrysiu
Tak, wczoraj przed snem ( tak się z wrażenia nad własnym olśnieniem kreciłam, że M. podejżliwie zagroził embargo na komputer )wpadłam na genialny pomysł:
ta ławeczka przeciez wcale nie musi stac w tym miejscu! Patrząc na garaz po lewej stronie jest piaszczyscy placyk, który miał byc dodatkowym miejscem na samochód. Ale po co mi miejsce parkingowe!Przed furtką tyyyyle wolnego !
Zrobie tam sobie ....rabatke z zakątkiem na ławeczkę M.się zgodził, euforia z rana przygnała mnie więc znów tu
Zrobiłam juz wstepne rysunki, jeszcze je dopracuję i wkleję niedługo.
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Gabrysia_ 09:22, 10 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Oo..fajne,wrzucaj to zobaczymy.
...ja zawsze jak coś planuję to musi to być wygodne
Fajnie że eM się zgadza na zmiany
____________________
giza 09:24, 10 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Jeszcze muszę dopracować - na dniach wrzucę.
No, zgodził się, ale łatwo nie było....
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
zbigniew_gazda 09:35, 10 lut 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
Kobieta ja chce to wszystko może . Też czekam na rysunki. Ja bym zrobił opaskę koło domu z kostki bo łatwiej utrzymać porządek ( z kamieni liści i śmieci będziesz wyciągała paluszkami ) , wgryzł bym się taką łezką w kostkę wzdłuż ściany i pociągnął aż za róg po prawej .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
giza 09:42, 10 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Dziekuję Zbyszku za sugestię, wezmę pod uwagę- bo brałam do tej pory faktycznie pod uwagę tylko kamyczki( jako opaskę), ale masz rację z tymi śmieciami... Nie byłoby komu ich wyciagać jak ja wsiąknę " w krzaki"
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
giza 09:48, 10 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Z ostatniej chwili: M. w odpowiedzi na dywagacje kamyczkowo- kostkowe na koniec dodał " a w ogóle to Ci zaraz zablokuję ten adres( internetowy)"
Hmmm, chyba nie ma co chwilowo dzielić się głośno pomysłami, za dużo tego dla niektórych na raz
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
zbigniew_gazda 09:56, 10 lut 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11151
giza napisał(a)
Z ostatniej chwili: M. w odpowiedzi na dywagacje kamyczkowo- kostkowe na koniec dodał " a w ogóle to Ci zaraz zablokuję ten adres( internetowy)"
Hmmm, chyba nie ma co chwilowo dzielić się głośno pomysłami, za dużo tego dla niektórych na raz


Oj Giza Giza. Bo to dla chłopa szok jest. Musisz zrobić tak aby wyglądało na to że to On wszystko wymyślił !!!
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
giza 10:03, 10 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
zbigniew_gazda napisał(a)

Z ostatniej chwili: M. w odpowiedzi na dywagacje kamyczkowo- kostkowe na koniec dodał " a w ogóle to Ci zaraz zablokuję ten adres( internetowy)"
Hmmm, chyba nie ma co chwilowo dzielić się głośno pomysłami, za dużo tego dla niektórych na raz


Oj Giza Giza. Bo to dla chłopa szok jest. Musisz zrobić tak aby wyglądało na to że to On wszystko wymyślił !!!


O rany- musze się jeszcze duzo nauczyć
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
Lena 10:32, 10 lut 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Hahahaha dobre

Giza widzisz ile rad na forum,nawet takie jak to "chopa" podejść

Masz fajne pomysły a wejście do domku możesz cudnie
urozmaicić nasadzeniami donicowymi

Będę kibicować
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies