Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Azyl Amatora

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Azyl Amatora

Gardenarium 14:54, 05 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Robercie, nie wiem, czy widziałeś, ale będzie zlot w Pęchcinie u Szmitów w przyszłą sobotę (11 maja) (wątek jest w spotkaniach) - Masz niedaleko ,przyjedziesz? Będzie fajnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Robertop 21:06, 05 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Gardenarium napisał(a)
Robercie, nie wiem, czy widziałeś, ale będzie zlot w Pęchcinie u Szmitów w przyszłą sobotę (11 maja) (wątek jest w spotkaniach) - Masz niedaleko ,przyjedziesz? Będzie fajnie


Danusiu, jestem umówiony z rodzicami na ten weekend i nie wiem czy dam radę. Jeżeli ustalę z rodzicami spotkanie na niedzielę, to przyjadę. W jakich godzinach planujecie spotkać się?
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 21:10, 05 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
U mnie wiśnie też zakwitły, prawie druga Japonia



____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 21:12, 05 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
I pszczoły uwijają się jak mogą:

____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Debra 10:43, 06 maj 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Pieknie kwitną wiśnie teraz.
Posiałeś warzywka? Co będzie rosło?
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Robertop 18:15, 06 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Debra napisał(a)
Pieknie kwitną wiśnie teraz.
Posiałeś warzywka? Co będzie rosło?


Warzywa, będę sadził dopiero w najbliższy weekend z pomocą mamy. Bedzie dużo rozmaitości: pomidory, ogórki, marchewka, pietruszka, por, seler, fasolka szparagowa, cukinia, sałata, koperek, buraczki i moja ulubiona kalarepa. Chyba niczego nie pominąłem Rodzice wrócili z miesięcznego wyjazdu i przejmą trochę codziennych obowiązków w ogrodzie
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Debra 18:27, 06 maj 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
No rzeczywiście rozmaitość wielka! Wspaniale.
Ja ogromnie żałuję, że moje 'włości' sa takie malutkie i żal mi miejsca na użytki tzw.

Ale coraz częściej myslę o np. jednej skrzynce na ogórki właśnie. Te z gruntu maja taki cudowny smak.
Tzn. mają smak, w przeciwieństwie do sklepowych

A jak rodzice wracają, to będziesz miał mniej pracy na działce, ale czy równie dużo wolności w jej zagospodarowywaniu?
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Robertop 18:27, 06 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
I jeszcze kilka roślinek z tegorocznego zakupu:

Wielosił Purple Rain Strain


Przelot pospolity Rubra
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 18:36, 06 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Debra napisał(a)
No rzeczywiście rozmaitość wielka! Wspaniale.
Ja ogromnie żałuję, że moje 'włości' sa takie malutkie i żal mi miejsca na użytki tzw.

Ale coraz częściej myslę o np. jednej skrzynce na ogórki właśnie. Te z gruntu maja taki cudowny smak.
Tzn. mają smak, w przeciwieństwie do sklepowych

A jak rodzice wracają, to będziesz miał mniej pracy na działce, ale czy równie dużo wolności w jej zagospodarowywaniu?


Rodzice są wyrozumiali i też chętnie eksperymentują z ogrodem. Do tego bardzo mi ufają
Mama zajmuje sie warzywnikim, Tata małą architekturą. W zeszłym roku Tata wybudował sobie wędzarnię i całą zimę wędził wszelakie mięsa, wędliny, kiełbasy itp.



A to efekty jego pracy:
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 18:40, 06 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Hosty już pokazują swoje kły:

____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies