Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

inka74 14:06, 28 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
JoannA napisał(a)

No Clair pozytywnie mnie zaskoczyła obfitym kwitniem, a to przecież wiosenny golasek i na dodatek rośnie w donicy. Wyjątkowa róża.
U mnie parę róż też łysa. Taki rok Iwonko. Jak odpoczną to może w przyszłym roku wybuchną obfitym kwieciem
Iwonko, ławeczka zawsze czeka na gości, a do kawki zawsze coś się znajdzie.
Zapraszam
muszę pomyśleć o odpoczynku od mojego ogrodu, mam na niego nerwa. Może bym się do ciebie wybrała na kawkę... a kocię jest cudne
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Mary 17:22, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
Gosiek33 napisał(a)



Odpowiem za Joasię, jako, że mamy tę samą partię sadzonek - u mnie różowa Pretty Lady Diana rozłazi się, wolno ale jednak. Wiosą wolno staruje. O ile pamiętam u Joasi się nie spisuje za dobrze?

Dziękuję Gosiu. Jeszcze podpytam u Ciebie.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
JoannA 20:28, 28 wrz 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
yolka napisał(a)
Twoja hortensja ma ochotę byś niebieską, chyba coś na niebieskość trzeba podsypać, też mam taką i jeszcze nie wiem czego jej potrzeba.

Kocio piękny i zapewne cieplutki, jak znalazł na jesienne chłody

Nie bardzo wiem co podsypać tej hortensji więc niech może zostanie jednak różowa.
Kiciuś rośnie jak na drożdżach i strasznie rozrabia



____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 20:37, 28 wrz 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Gosiek33 napisał(a)
Podobno byłaś w Skierniewicach! Czemu się nie spotkałyśmy?

Byłam Gosiu i liczyłam że gdzieś na siebie wpadniemy bo zapomniałam zabrać telefonu i nie miałam jak zadzwonić. Nawet jednego zdjęcia nie zrobiłam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 20:37, 28 wrz 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Mary napisał(a)

Joasiu,
Znalazłam powyższy wpis ze stycznia 2017.
I mam pytanie o zawilca Pretty Lady.
Czytałam gdzieś, że zawilce z tej serii się nie rozłażą. Kupiłam dzisiaj białego Pretty Lady Maria. I bardzo byłam z siebie dumna do momentu gdy w domu wyjęłam go z doniczki. Sądząc po tym co widzę w doniczce to ten zawilec też się rozłazi.
Możesz napisać coś w swoim?

Mam też Andrea Atkinson. Strasznie wędruje.

Marysiu,
odpisałam u Ciebie.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 20:41, 28 wrz 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Gosiek33 napisał(a)



Odpowiem za Joasię, jako, że mamy tę samą partię sadzonek - u mnie różowa Pretty Lady Diana rozłazi się, wolno ale jednak. Wiosą wolno staruje. O ile pamiętam u Joasi się nie spisuje za dobrze?

Gosia na posterunku jak zawsze. Dzięki że napisałaś Marysiu o swoich doświadczeniach z Pretty Lady Diana.
Tak bardzo zauroczyły mnie Twoje że stałam się posiadaczką 20 sztuk i już u mni rosną.
Ciekawe czy te przetrwają zimę. Podobno trzeba je okryć w silne mrozy i bezśnieżną zimę. Justyna ma ładne, a precież dzieli nas odległość paru kilometrów, ale ona okrywała.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 20:43, 28 wrz 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
inka74 napisał(a)
muszę pomyśleć o odpoczynku od mojego ogrodu, mam na niego nerwa. Może bym się do ciebie wybrała na kawkę... a kocię jest cudne

Jak zobaczysz mój ogród to Ci nerw przejdzie
Kocię macha łapką
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Mary 21:07, 28 wrz 2018


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
JoannA napisał(a)

Marysiu,
odpisałam u Ciebie.

Bardzo dziękuję.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Gosiek33 07:43, 29 wrz 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
JoannA napisał(a)

Byłam Gosiu i liczyłam że gdzieś na siebie wpadniemy bo zapomniałam zabrać telefonu i nie miałam jak zadzwonić. Nawet jednego zdjęcia nie zrobiłam



No tak, bez telefonu jak bez ręki Gdyby nie te tłumy to może byśmy się wypatrzyły...

Kocio z sierści bardziej mi psa przypomina
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 08:39, 29 wrz 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Joasiu, a grzyby są.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies