Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wątek o tym, że ......nie umiem:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wątek o tym, że ......nie umiem:)

monteverde 20:04, 09 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
zrób edycję i jeszcze raz wklej)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Lidka 08:29, 10 lut 2011

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Witaj Jagno!
Bardzo mi sie podoba Twoje 'gospodarstwo".Domek jest uroczy.Wydaje mi się,że gdy om jest odnowiony,to otoczenie ,nawet jeśli nie całkiem uporządkowane ,wydaje się ładniejsze .Niestety w przeciwnym kierunku już tak niedziała(o czym można sie przekonac u mnie).
Będę śledziła Twoje poczynania bo widzę tu wiele wspólnego:część podmokłego terenu,zapasy kamienia no i mam za sobą rozpracowanie śmietnika...

barbara_karbowska napisał(a)
Jak zaczynałam porządkować teren 12 lat temu to wykopałam , między innymi, ogromną oponę od traktora ))


Mój mąż wykopał na podwórku... łóżko sprężynowe
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
Jagna 08:41, 10 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Witaj Lidko

Chyba powinnyśmy założyć wątek o tym co ciekwaego wykopaliśy na ogrodzie. Ja z ciekawostek wykopałam dowód osobisty konia
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
hanka_andrus 09:35, 10 lut 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Uważaj kochana,bo może jakieś niewybuchy jeszcze tam są?
A tak całkiem serio- takie równanie terenu po byłym gospodarstwie to uciążliwość,bo nie wiadomo na co można natrafić w przyszłości. a pochłania dużo sił,i może zniechęcić.A kopać samą łopatą i widłami, to mozolne zajęcie.
Trzymam kciuki za powodzenie.A ten dowód konia -to żart? możesz zrobić fotkę?chyba kiedyś konie były rejestrowane.w policji i wojsku,raczej na pewno.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 09:41, 10 lut 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Patrzę ,że w necie jest takie hasło-wiadomosci.wp.pl/gid,10584275,title,Dowod-tozsamosci-konia,galeria.html - Kopia
Rocznik konia mi znajomy,hi,hi,tu powojenny dla wojskowej rejestracji
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Jagna 09:43, 10 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
wiesz musiałabym M zapytać czy to zatrzymał.
to było takie podłużne, z jednej strony gruba skóra, z drugiejblszka z wytłoczonym napisem. miało taki kształt jakby się nasuwało na część uprzęży, była tam kieszonka na dokument. jak czytałam w internecie to takie coś było stosowane.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Jagna 09:46, 10 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
no dokładnie coś w tym stylu.
http://img14.allegroimg.pl/photos/400x300/13/51/51/35/1351513550
moje nie miało tych oczek na paski tylko całość się na pasek nasuwało.
nie iwem jak to z tymi zdjeciami z neta. bo jak podam źródło tego to by sie okazało że komuś aukcję nakrecam
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Gardenarium 11:11, 10 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jagna napisał(a)
Witaj Lidko

Chyba powinnyśmy założyć wątek o tym co ciekwaego wykopaliśy na ogrodzie. Ja z ciekawostek wykopałam dowód osobisty konia


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jagna 11:18, 10 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569




Hahahah ale że co?- wątek taki przeraża ? czy dowód?
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Gardenarium 11:19, 10 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jagna napisał(a)
Witaj Lidko

Chyba powinnyśmy założyć wątek o tym co ciekwaego wykopaliśy na ogrodzie. Ja z ciekawostek wykopałam dowód osobisty konia


Założyłam już wątek zgodnie z potrzebami tutaj jest o tym, co wykopaliśmy w ogrodzie.

Fotki mile widziane, jeśli macie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies