Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach

Alikia 17:45, 08 mar 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
GosiuJoanno widzę, że wiele nas łączy Szkoda że Polesie tak daleko od okolic Lublina bo było mi miło zwiedzić w realu nawzajem swoje ogódki Jakbyś była w okolicy to zapraszam
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
GosiaJoanna 17:49, 08 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
No aż tak daleko to nie jest, do Białej Podlaskiej ok 120 km
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Alikia 18:31, 08 mar 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Byłam tam byłam... jak pracowałam w PKO to jeździłam na kontrole oddziałów ale po wychowaczym nie było juz miejsca dla mnie... może szkoda może nie... ale okolica ładna
Iak twierdzisz, że niedaleko to zapraszam choćby jutro
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
GosiaJoanna 18:34, 08 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Heheh mam nadzieje że kiedyś zrobimy spotkanie u nas na wschodzie Szefowa Danusia już napominała że chciałaby w nasze okolice tym razem pojechać
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Gosiniak 18:49, 08 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Alikia napisał(a)
A co powiecie na zrobienie takich zmian? może być czy coś byście innego zaproponowali ?
tak jest:


a tak planuję :


Witaj, fajnie się zapowiada, jeśli chcesz rad, powiedz co tam sobie wirtualnie posadziłaś?
czy po lewej są 3 świerki glauca globosa, a ile jest tam miejsca/, bo coś mi się zdaje że one się tam nie zmieszczą, jeden najwyżej, licz przyrost jaki będzie po 10 latach, trzeba im sporo miejsca zostawić, chyba że będziesz ostro ciachać, ale one i tak gęste więc nie ma takiej potrzeby. A te drzewka po prawej- napisz co to?
Pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Alikia 19:06, 08 mar 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Gosiniak masz racje ,że z globosą sie nie zmieszczę, muszę to przerobić... Te trzy drzewka to sama jeszcze nie wiem... wybrałam jako przykład tzn. ze chcę drzewka o smukłym i prostym pokroju.... nie bardzo był wybór w tym programie...
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
KasiaBialofi... 19:10, 08 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Witaj
Wspaniała konstrukcja altany. Bardzo mi się podoba taka okrągła
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Gosiniak 19:20, 08 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Tak wiem sam też w nim co nieco projektuję, ale ilością roślin nie zachwyca,
Wydaje mi się, że tam te 3 drzewa to też będzie za dużo- nie zmieszczą się po prostu, musisz wymierzyć ile jest tam miejsca i będziemy kombinować, z kolumnowych bardzo ładny jest buk purple fountain, sama się na niego ostatnio napaliłam, wiąz Wredei, a może wiśnia Amanogawa.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Alikia 19:38, 08 mar 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Gosiniak dziękuję, za zainterosowanie sie moim wątkiem Ściana ma ok 3 metrów.. mniej więcej...
kolor ściany to krem i chciałam by drzewka były kontrastowe.... buk jest super ale powoli rośnie a te większe sa raczej drogie... ale może warto zaszaleć
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
Ewa4 22:01, 08 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Alicja wstawiłam fotkę to jak znajdziesz czas to zerknij rabatka ma 60 cm szer.to szalec nie mogę.Spokojnej nocki.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies