Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach

Alikia 12:36, 16 mar 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Justynko, przeczytałam od deski do deski i inspiracji znalazłam masę tylko teraz co wybrać i gdzie? Co przesadzić , co pogrupować ..... rysuję rabatki na kartkach i pewnie niedługo powrzucam do waszej opinii. Robię też wizualizacje ale brak tam wielu roślin więc trochę porysuję.Zamówiłam też na allegro bo nie mogłam sie oprzeć czarną trawkę - konwalnik i oczywiście żółte żurawki i nie tak jak kiedyś bym zrobiła,że po dwie sztuki tylko po 15 i 10 ... tak sie robi po czytaniu ogrodowiska
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
AgnieszkaW 13:47, 16 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
No to teraz Alicjo, jak wszystko przeczytałaś, przeanalizowałaś, to dopiero zacznie się dziać wiosną w Twoim ogrodzie. Pierwsze zakupy bardzo udane, zarówno pod względem ilościowym, jak i gatunkowym. Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Alikia 22:16, 20 mar 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Pusto troszkę u mnie .... śniegu nasypało, zdjęć brak to i gości nie ma...
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
GosiaJoanna 20:55, 27 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
WESOŁEGO ALLELUJA

____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Alikia 17:32, 04 kwi 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Miałam inne plany ale chyba przez kwietniową zimę je zmienię.... jałowce rozłamane przez śnieg - chyba do usunięcia bardziej niż do ciecia w spiralkę ? Zobaczcie sami...
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
GosiaJoanna 17:40, 04 kwi 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Ojojjj moje szmaragdy eM rano ze śniegu otrzepał dobrze że sie nie połamały, trzeba będzie związywać sznurkiem na kolejną zimę chyba
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Alikia 12:04, 11 kwi 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Pomimo,że śniegu jeszcze sporo leży dzisiaj dokonałam inauguracji prac w ogrodzie Poobcinałam gałęzie katalpie bo miała brzydki profil Przyciełam na jeża 20 tawułek i ogoliłam na łyso Skayrocketa - na łyso bo jest do wykopania...
Tulipanki powoli wychodzą, może potem jakieś fotki wrzucę bo teraz muszę zmykać
____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
Selly 12:16, 11 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Ja też już w moim ogrodzie zawzięcie grzebię Wyczytałam gdzieś takie stare chińskie przysłowie: " Chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem "

Alicja, pokaż swój ogród po zimie, plis. Wszystkie roślinki przeżyły ? czy może jakieś poległy ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Alikia 16:12, 11 kwi 2013


Dołączył: 23 lut 2013
Posty: 152
Wydaje mi się, że większość dała radę ale niektóre marnie wyglądają. Połowę działki mam jeszcze w śniegu więc całościowo jeszcze nie wiem...
Wrzucam dwie fotki z dzisiaj a reszta jak śnieg ustąpi
Pierwsze listki tulipanków :





Przycięte kulki a za nimi kosodrzewina czekająca na fryzurę a la bonsai

____________________
Ogród Alicji w ciągłych przeróbkach
gajola 16:29, 11 kwi 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Witaj Alicjo jak fajnie słoneczko świeci śnieg topnieje wreszcie w ogrodzie coś się dzieje
Pozdrawiam
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies