Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

AgnieszkaW 18:29, 10 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Tu widać już bukszpany zamiast Bonici - przy schodach. Czy się sprawdzi? Czas pokaże, wszak bukszpany trudno utrzymać, ale spróbuję.



i takie tam...






____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgnieszkaW 18:35, 10 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749




____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Magleska 21:58, 10 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Aga nawet bez bonici jest pięknie -bardzo lubię Twój ogród
trzeba ułatwiać sobie pracę w ogrodzie -sama zaczęłam ograniczać te roślinki ,które nie chcą u mnie być ładne -na razie przesadzam z kąta w kąt ,.....bo jeszcze żal mi wyrzucać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:15, 10 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Matko i córko ile razy do Ciebie zaglądam tyle razy zastanawiam się czy ja patrzeć nie umiem czy to znowu coś nowegoWróciłam , poczytałam i się dowiedziałam, że nowe, a pergola pomalowana uff....znaczy jeszcze ze mną nie tak źle
Zachwyt mnie ogarnia u Ciebie zawsze i o każdej porze roku
Jest wspaniale, ale fajnie tak na fotki popatrzeć tylko za nimi stoi kawał ciężkiej dobrej roboty by to tak idealnie wyglądało
Wiem z autopsji, a u mnie do takiej perfekcji to jak stąd na księzyc

Mam pytanie czy tym suchym strumykiem pod mostkiem u Ciebie płynie okresowo woda czy on suchy zawsze?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 07:41, 11 cze 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo efektownie z bukszpanami. Zaopatrz się w Lepinox czy Spintor i przeglądaj codziennie, czy coś (ćma) się nie pojawiło U mnie był już pierwszy atak
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaW 07:49, 11 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Madziu, bardzo się cieszę, że zaglądasz. Tak, masz rację, z początku żal roślinek, ale jeśli zaczynają źle wyglądać, ciągle trzeba koło nich robić, to mniejszy żal...

Sylwio
, już tak mamy, my ogrodnicy, że ciągle coś zmieniamy. A praca? Sama wiesz najlepiej, nic samo się nie zrobi.
Sucha rzeka jest raczej sucha, choć bywało, że przy wielkich, naprawdę wielkich, ulewach woda zlewała się z części posesji właśnie tamtędy.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgnieszkaW 07:53, 11 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, jak miło to 'usłyszeć' właśnie od Ciebie. Cieszę się, że popierasz mój zamysł. po cichu powiem, że mnie się teraz też bardziej podoba...
Tak, nad bukszpanami czuwam, przeglądam często. Na razie spokój...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
paniprzyroda 10:13, 11 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Bukszpan zawsze jest elegancki i porządkuje rabaty. Bez niego czy z nim u Ciebie i tak jest bajecznie. A ta ciemna róża w rabacie miodzio.
____________________
Dwa ogrody
Borbetka 12:18, 11 cze 2019


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Jak zwykle się nacieszyłam widokami. Brakuje mi takiej rzeczki w moim ogrodzie, no i te różnice poziomów. Cały urok w tym. Cudownie .
____________________
borówcowy wizytowka
AgnieszkaW 09:01, 12 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Mariolu, dziękuję za miłe słowa

Borbetko, jak miło Cię widzieć
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies