Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

AgnieszkaW 15:03, 29 maj 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, dziękuję. Miło, że zaglądasz

marzenie na dzisiejsze, deszczowe popołudnie...



____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Pszczelarnia 15:41, 29 maj 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
AgnieszkaW napisał(a)




Tyle zmian u Ciebie!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgnieszkaW 16:27, 29 maj 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ewo, noo, trochę zmian jest (zauważyłaś), ale są one podyktowane głównie wygodą przy koszeniu (chociaż nie tylko) trawnika, by nie 'meandrować' spalinową kosiarką po zakamarkach. Dla mojego M takie 'meandrowanie' jest niewykonalne.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
malgorzata_s... 16:34, 29 maj 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Och te Twoje kotunie mają rajU mnie pada znowu obficie.Nie narzekam jednak bo wtedy kiedy trzeba było słońce dopisało
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 05:33, 30 maj 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
AgnieszkaW napisał(a)




Niepowtarzalny ogród, doskonałe wykorzystanie naturalnych wapieni i krajobrazu, spójna kolorystyka, ład i harmonia, nic dziwnego że kici tak dobrze. Nowa ścieżka też zachwyca, od razu zauważyłam, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 22:27, 05 cze 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaW napisał(a)
Ulu, Bogdziu, Madziu, Małgosiu, Agatko, Mariolu, Damianie, Aniu, bardzo dziękuję za tyle ciepłych słów, bardzo je sobie cenię, one napędzają mnie do 'zakasania' rękawów i działania


A ze zdjec wydaje sie ze tu nic do roboty nie ma , jest idealny ogród.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AgnieszkaW 08:03, 06 cze 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Małgosiu, Irenko, Bogdziu, miło, że zaglądacie. Ogród wymaga jeszcze wiele pracy, na fotkach tego nie widać. Cały czas są jakieś korekty, bo coś wypada, coś nornice zżarły, a znów coś innego się nie sprawdza u mnie w ogrodzie. Mam specyficzne warunki - latem ekstremalnie sucho, nawadniania brak, więc niektóre roślinki cierpią bardzo..., ale... nie narzekam na ogród. Podoba mi się już w tym kształcie, który jest, choć to i owo jeszcze do uzupełnienia. Wyrzuciłam róże Boniki, bo ich cięcie i kiepski wygląd poza czasem kwitnienia mocno dawał mi się we znaki. Teraz jest spokojniej, bardziej stonowanie (choć muszę dbać bardziej o bukszpany).

Pozdrowienia dla Was zostawiam i biegnę do swoich zajęć
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
malgorzata_s... 13:43, 06 cze 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Boniki wyrzuciłaś??? Moją inspirację?Przyznaję że dbanie o ich wygląd czasochłonne ale efekt jak kwitną cudny. No cóż rozumiem jednak, sama ograniczam rośliny wymagające dużo czasu
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
paradas 13:54, 06 cze 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Te połączenie lawendy i Boniki było takie piękne, ale widzę po znajomej i opinii użytkowników forum że jednak jest problematyczna. Szkoda, mam nadzieje że masz w planach inne różowe róże na ich miejsce
AnnaMS 21:53, 06 cze 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Piękne widoki fajnie mieć taką przestrzeń ... piękna kolorystyka roślin, kamienia, mebelków, detali oj powzdycham sobie ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies