Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 21:17, 16 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
GorAna napisał(a)
Małgosiu, wpadam na jesienne fotki, a widzę Cię na wojażach
Jesień w Twoim ogrodzie zjawiskowa, ale kazimierskie widoczki też cudne, byłam tam w ubiegłym roku
Ach ten klimacik....
Pozdrawiam

Aniu witaj!
Fajnie że zaglądasz do mnie. Dziękuję za miłe słowa o ogrodzie. Ta uroda jesieni u mnie to w dużej części zasługa mojego lasu tuż za płotem i jego kolorów ale nie powiem i mnie moja jesienna odsłona ogrodu mi się podoba
A wycieczka cudna bo i miejsce urocze i ta pogoda dopisała nadzwyczaj i humory też.
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jolanka 21:37, 16 paź 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Aż się uśmiechnęłam oglądając zdjęcia z wycieczki. A koguta zjadłaś w Kazimierzu?. Tam jest piekńie o każdej porze roku ale turystów w weekendy zawsze pełno.
Zazdroszczę widoków w arboretum w Rykach, efekt szumiącego morza traw musiał robić niesamowite wrażenie
No popatrz, nie pomyślałam o tym ścinaniu kłosów
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anpi 01:23, 17 paź 2018


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Popodziwiałam Twoje jesienne widoczki i fotki wojażowe na dobranocPozdrawiam.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Margerytka40 06:54, 17 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Małgoś ja te swoje bodziszki kupowałam przez internet, w tej szkółce koło nas ich nie widziałam ale może Bogdzi jeszcze spytaj bo ona bywa tam chyba częściej. Piękną masz jesień, taką kolorową. I niespokojny z Ciebie duch co to na miejscu nie usiedzi. Zazdroszczę tej energii
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 06:56, 17 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Margarete napisał(a)

No coś ty Anka naprawdę ? Przecież to poniekąd wasze rejony. Może nie do końca Chełm ale na pewno masz bliżej do Ryk niż my
Musisz tam dotrzeć. Naprawdę warto

No tak.. Niby niedaleko. .Niby ileś razy nawet przejezdzałam przez Ryki...
Ale jakoś mało o tej szkółce słyszałam.
Trzeba chyba było waszego ,Twojego wojazowania i zdjęć fajnych, żeby to miejsce to miejsce sobie w pamięci zarejestrować.
Teraz będę to miała na uwadze.
Dobrego dnia Gosiu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Bogdzia 07:53, 17 paź 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiu buziaczki z najlepszymi życzeniami spełnienia marzeń.
Fajna sobie wycieczkę zrobiłas.Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 19:34, 17 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Gosiu buziaczki z najlepszymi życzeniami spełnienia marzeń.
Fajna sobie wycieczkę zrobiłas.Miłego dnia.

Dziękuję bardzo. Miło mi że zawsze o mnie pamiętasz w tym dniu
Dzień był miły i skutkiem mojego święta i że względu na pogodę - to już chyba ostatnie podrygi babiego lata .
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:36, 17 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
anabuko1 napisał(a)

No tak.. Niby niedaleko. .Niby ileś razy nawet przejezdzałam przez Ryki...
Ale jakoś mało o tej szkółce słyszałam.
Trzeba chyba było waszego ,Twojego wojazowania i zdjęć fajnych, żeby to miejsce to miejsce sobie w pamięci zarejestrować.
Teraz będę to miała na uwadze.
Dobrego dnia Gosiu

Oj jak wcześnie do mnie zaglądasz Aniu.
Dziękuję za życzenia- dzień był wyjątkowo miły. A wizytę w Rykach w Daglezji polecam gorąco.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 19:43, 17 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Margerytka40 napisał(a)
Małgoś ja te swoje bodziszki kupowałam przez internet, w tej szkółce koło nas ich nie widziałam ale może Bogdzi jeszcze spytaj bo ona bywa tam chyba częściej. Piękną masz jesień, taką kolorową. I niespokojny z Ciebie duch co to na miejscu nie usiedzi. Zazdroszczę tej energii

Coś ty Asiu - ty na niedobory energii chyba nie narzekasz? Te twoje ciągłe modyfikacje ogrodowe, kolejne przekopywania i przesadzanie roślin- to dopiero wymaga energii i zapału.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:16, 17 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jolanka napisał(a)
Aż się uśmiechnęłam oglądając zdjęcia z wycieczki. A koguta zjadłaś w Kazimierzu?. Tam jest piekńie o każdej porze roku ale turystów w weekendy zawsze pełno.
Zazdroszczę widoków w arboretum w Rykach, efekt szumiącego morza traw musiał robić niesamowite wrażenie
No popatrz, nie pomyślałam o tym ścinaniu kłosów

Koguta nie zjadłam tym razem bo w sobotę wcześniej nie kupowałeś my a po południu dla nas zabrakło. A w niedzielę od rana jakoś tak szybko, szybko i nie kupiłam. Potem wyjeżdżaliśmy żeby jeszcze te Ryki obskoxzyć i o przyzwoitej godzinie dotrzeć do domu.
Ogród Daglezja w jesiennej odsłonie podobnie jak i sam Kazimierz jest po prostu c u d o w n y

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies