Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 22:12, 21 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wszystko zaczęła się od długiego oczekiwania na rozpoczęcie spaceru




____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:20, 21 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Potem mieliśmy okazję skosztować oryginalnych owoców i przetworów z niespotykanych surowców. Była konfitura z owoców kaliny koralowej - w smaku dobra, przypominająca powidła śliwkowe ale w trakcie smażenia - a byliśmy tego świadkami - cuchnie jak stare niezmieniane długo skarpety...brr

Degustowaliśmy inne rzadkie owoce, z rosnących w arboretum drzew w tym minikiwi, owoce oliwnika, jarzębiny, pigwowca, derenia kousa i inne. Piliśmy kawę żołędziową - doopy nie urywa oraz herbatę z drzewa o trudnej nazwie- nie powtórzę- ta była smaczniejsza.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:30, 21 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Sam spacer natomiast obfitował w informacje o drzewach i w kolory oczywiście. Dominowały cudnie przebarwione klony, oczary, kaliny, trzmieliny i inne liściaste.









____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:39, 21 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A ten "czerwony dywan" na który zapraszali organizatorzy wyglądał tak

Choć miejscami był bardziej wielokolorowy


Jeszcze gdzieniegdzie kwitły hortensje


A poza żółcią i czerwienią tło stanowiły cudne zieloności



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:49, 21 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Generalnie i kolory i widoki i miejsca warte obejrzenia.
Krysiu, Bożenki, Madziu, Reniu, Elu, Agnieszko dziękuję za towarzystwo i fajnie spędzony wspólnie czas. Magda podziękowania dla naszego kierowcy






Po wizycie w arboretum wszyscy wylądowaliśmy jeszcze w kolejnym cudnym miejscu. Kto poznaje gdzie to ?


Bożenko - wielkie dzięki dla ciebie i męża za zaproszenie takiej dużej ekipy do siebie i poczęstunek
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jolanka 07:07, 22 paź 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Oj, pięknie Bardzo żałuję, że nie mogłam być w Rogowie Ode mnie to nie tak daleko, 75 km Chętnie bym Was uściskała ale tym razem tzw siła wyższa
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
yolka 07:53, 22 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Malgosiu wygladasz jak jesien, wtopilas sie idealnie w kolorystyke otoczenia.
Piekne arboretum. Pozdrowienia dla Was
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margerytka40 08:18, 22 paź 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Och, wy niedobre baby!
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AgataP 08:52, 22 paź 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Margerytka40 napisał(a)
Och, wy niedobre baby!


Też nic nie wiedziałam... szkoda.
____________________
Z Pszenicznej...
Margarete 12:55, 22 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AgataP napisał(a)


Też nic nie wiedziałam... szkoda.

To był spontan, bo było ogłoszenie jakies wczesniejsze na Facebooku -na którym ja świadomie swojego konta nie mam, to moja kuzynka do mnie zadzwoniła z propozycją i tak w dwie godzinki zebralismy ekipe na jedno auto z Pabianic a moja kuzynka jadąc z Łodzi zabrała po drodze Bożenkę.
Zadzwoniłam jeszcze informacyjnie do Reni i do Kasi-Kasya bo wczesniej pisały na forum że planują wizyte w Rogowie.
Sorry że nie ppmyslałąm o tobie Agata, ale wydawało mi sie że ty masz Facebooka i dotrze do ciebie ta informacja.
Tak samo nie informowałam Asi z Ogrodu w Remoncie ani innych "naszych" łódzkich dziewczyn z okolic Zduńskiej czy Moniki
Szkoda....rzeczywiście szkoda
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies