Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod bukami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod bukami

MamaMagda 14:08, 30 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


No! ))
Tak za parę lat będzie wyglądał mój eM, kiedy córa zacznie spotykać sie z kolegami ))
Będę miała mobilny ogród


hahaha moja póki co z bratem tam się chowa - w środku dużo miejsca mają
a do czasu zanim podrośnie pewnie zrobi się więcej miejsca - w sam raz dla mojego M
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Zeta 14:32, 30 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No dawno tu nie byłam ale się zmieniło ...trawy na wypasie ja kupiłam miskanty Morning Light dwa żdźbla za 10 zeta ....masakra straszna cena chyba modne się stały i dlatego
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Sonka 14:45, 30 maj 2014


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Pięknie zaczynasz, ogród jakiś taki dojrzały i świerzy jednocześnie, będę zagladać.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
MamaMagda 20:15, 30 maj 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Dzięki dziewczyny!!

Słuchajcie, bede miała do oddania Dyptam. Ktoś chętny?
jest piekny i do tej pory bylam nieświadoma co za cudo
a ostatnio się naczytam i chcę oddac

komu, komu?
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
bartek_luberda 19:57, 01 cze 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Można prosić zdjęcie tego Dyptama
____________________
Ogródeczek
iwonadm 20:23, 01 cze 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
hehe ja kupiłam i nawet nie wkopałam
od razu wyrzuciłam to dobre dla ogrodów bez dzieci
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Nallar 20:28, 01 cze 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dyptan do orodu bez dzieci, zwierząt i nawet dorosłych osób. To ładna ale niebezpieczna roślinka.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
MamaMagda 22:41, 01 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Wpiszcie w Google, piekny jest. Mi nic nie zrobil nigdy ale się naczytałam o nim i się boje
Mam nie zbyt duży okaz bo od lat skutecznie go przycinam, ale mimo wszystko muszę oddać bo moja mala ogrodniczka zadaje zbyt dużo pytań: mamo co to i czy to pachnie i czy jest pożyteczne

edit:
tak wygląda Dyptam (zdjęcie poglądowe) - ja mój ciełam ostro, aby nie był aż taku duży
w tym roku póki co wyszły z ziemi 3 gałązki

____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
marta_d 09:27, 02 cze 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
a witam witam! Bodajże wczoraj trafiłam na Twój wątek nie zostawiłam śladu, ale obejrzałam i poczytałam ciekawy sezon się zapowiada u Ciebie, zmiany, zmiany.. lubię to dlaczego chcesz się pozbyć dyptamu ? on jest taki piękny!!! podoba mi się do tego stopnia, że do mojego różowego chcę jeszcze biały dziwi mnie reakcja ludzi u których rośnie dyptam i to często bardzo długo, nie wiedzą nic na temat tej rośliny i nagle jak sobie poczytają to pozbywają się. Ale czy wcześniej ta roślina wyrządziła komuś krzywdę ? jedyne na co uważam to żeby w gorące dni nie dotykać go, a samozapłon też w naszym klimacie nie grozi mu - upały Izraelskie nam nie grożą
będę śledzić Twój wątek pozdrawiam słonecznie - poniedziałkowo
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Karolinek 09:35, 02 cze 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Obejrzałam Twoje zakupy roślinkowe i to jakie udane, trawy pierwsza klasa! Zdradź proszę namiary na ten sklep. Też mam na liście miskanty, a w szkółce w której się zaopatruję coś się ociągają. Pozdrawiam cieplutko!
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies