Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

hanka_andrus 23:29, 27 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Mnie zapach kory z tartakiem się kojarzy. Jak wysypuję pod borówkę, to potem ten jej zapach zabija m i wszystkie zapachy roślinne.
To taka dygresja.
Co ty masz do pielenia? Czysto jak na stole. Moja lawenda jeszcze nie wystawiła pączków kwiatowych, Czy to dopiero wsadzone sztuki, czy już u Ciebie zimowały? Ach, zapomniałam, że w czasie mojej zimnicy u Was było .ponad 25 C
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
atena35 23:35, 27 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
hanka_andrus napisał(a)
Mnie zapach kory z tartakiem się kojarzy. Jak wysypuję pod borówkę, to potem ten jej zapach zabija m i wszystkie zapachy roślinne.
To taka dygresja.
Co ty masz do pielenia? Czysto jak na stole. Moja lawenda jeszcze nie wystawiła pączków kwiatowych, Czy to dopiero wsadzone sztuki, czy już u Ciebie zimowały? Ach, zapomniałam, że w czasie mojej zimnicy u Was było .ponad 25 C

Haniu uwierz, ziemia do donic przyjechała z domowego kompostownika, już kiełkuje. jutro zrobię zdjęcie.
Lawenda dopiero wsadzona i ma pączki,a kwiatki są wstawione sztuczne
Ponad 25 to tej wiosny chyba jeszcze nie było a nawet jak było to tak krótko, że nie zapamiętałam.
Kora dookoła jest "narazie" powoli będziemy rabata po rabacie obsadzać i zapełniać. Wyjmie się agrowłókninę i będzie pewnie co pielić.
____________________
Ogród Tosi
Madzenka 07:11, 28 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Super ta rabatka przy tarasie wygląda. Z cisem z boku będzie rewelacyjnie i donice nie będą fruwać po ogrodzie
Kiedyś dodaj grubszego żwirku na wierzch na ten drobniuteńki, będzie jeszcze ladniej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
atena35 10:32, 28 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Marzena2007 napisał(a)
Super ta rabatka przy tarasie wygląda. Z cisem z boku będzie rewelacyjnie i donice nie będą fruwać po ogrodzie
Kiedyś dodaj grubszego żwirku na wierzch na ten drobniuteńki, będzie jeszcze ladniej


____________________
Ogród Tosi
agam 12:35, 28 maj 2013


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Wpadłam zobaczyć jak idą prace. Rabatki przy tarasiku skończone. Pięknie.
Marzena2007 ma rację z tym grubszym żwirkiem i Joaska ma fajny pomysł z przestawieniem tych żurawek, chyba lepiej to wygląda.
____________________
Aga i Ogródek Agam
gierczusia 12:51, 28 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Tak rośnie z powodu porządnego kompostu ... Toż to złoto ogrodników ...
Lecem tą rabatę zobaczyć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:53, 28 maj 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Tośka .. Ta rabata jest super ..... I mnie się podoba to ,że w jednej części jest żwirek a w drugiej kora
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
atena35 13:55, 28 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
gierczusia napisał(a)
Tośka .. Ta rabata jest super ..... I mnie się podoba to ,że w jednej części jest żwirek a w drugiej kora

Dzięki.
Samej mi się podoba
____________________
Ogród Tosi
atena35 13:59, 28 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
agam napisał(a)
Wpadłam zobaczyć jak idą prace. Rabatki przy tarasiku skończone. Pięknie.
Marzena2007 ma rację z tym grubszym żwirkiem i Joaska ma fajny pomysł z przestawieniem tych żurawek, chyba lepiej to wygląda.

Dziewczyny dziękuję,
Wszystkie pomysły zabieram do siebie ale narazie już nic nie będę kopała w tych rabatkach
Co najwyżej poprostuję poziomy, bo mam wrażenie, że nierówno ziemia osiadła i takie góry i doliny
____________________
Ogród Tosi
ana_art 14:25, 28 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
atena35 napisał(a)

Dziewczyny dziękuję,
Wszystkie pomysły zabieram do siebie ale narazie już nic nie będę kopała w tych rabatkach
Co najwyżej poprostuję poziomy, bo mam wrażenie, że nierówno ziemia osiadła i takie góry i doliny
hahaha uwierz że przesadzajcie to natura ogrodnika Tez myśle jak JOasia ze w tej konfiguracji byłoby lepiej
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies