Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

trudny_start 07:58, 22 maj 2013

Dołączył: 21 maj 2013
Posty: 3
ok dzięki już zajżałam faktycznie są te zdjęcia
____________________
magda
roza333 08:33, 22 maj 2013

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 97
Witaj powstaje u Ciebie piękny ogród będę zaglądać w końcu to projekt szefowej
____________________
ogrod rozy333
justine17 10:20, 22 maj 2013


Dołączył: 09 sie 2012
Posty: 93
Dziękuję za zdjęcia podobają mi się te roletki.
____________________
Izabela
LIRA 10:28, 22 maj 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Witaj postęp wielki aż miło . Żurawkami się nie martw za chwilę będziesz rozsadzać jak się rozkrzewią .
pozdrawiam i czekam na więcej
____________________
Ogród z przypadku
atena35 11:00, 22 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Dziewczyny miło mi, że Wam się podoba
____________________
Ogród Tosi
Wieloszka 11:38, 22 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Tosiu, podglądam od pierwszej strony i jakże się cieszę, że nie popełniasz moich błędów i zaczynasz od początku Danusia wiele razy pisała i mówiła, że piękny trawnik to podstawa, a u Ciebie - jak marzenie! A wytyczone rabaty - nawet bez roślin to wg mnie bardzo dobry pomysł na początek - usuniesz z nich wszystkie chwasty, zanim posadzisz roślinki Bardzo ładne zastępstwo znalazłaś za cisy na pniu - ja też musiałam, bo o cisy u nas trudno, a ceny powalają... Wg mnie żurawka blackberry jam też pasowała, bo napisałaś, że będzie pod nią żwirek, więc odbijałaby się od niego. Na korze, czy gołej ziemi faktycznie jej nie widać.
Pozdrawiam i kibicuję
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
agam 11:55, 22 maj 2013


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Żurawki podlej Florovitem, kilka tygodni i będą wielgachne.
____________________
Aga i Ogródek Agam
atena35 12:03, 22 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Wieloszka napisał(a)
Tosiu, podglądam od pierwszej strony i jakże się cieszę, że nie popełniasz moich błędów i zaczynasz od początku Danusia wiele razy pisała i mówiła, że piękny trawnik to podstawa, a u Ciebie - jak marzenie! A wytyczone rabaty - nawet bez roślin to wg mnie bardzo dobry pomysł na początek - usuniesz z nich wszystkie chwasty, zanim posadzisz roślinki Bardzo ładne zastępstwo znalazłaś za cisy na pniu - ja też musiałam, bo o cisy u nas trudno, a ceny powalają... Wg mnie żurawka blackberry jam też pasowała, bo napisałaś, że będzie pod nią żwirek, więc odbijałaby się od niego. Na korze, czy gołej ziemi faktycznie jej nie widać.
Pozdrawiam i kibicuję


Agnieszko, dziękuję za odwiedziny.
Najpierw chciałam kupować wszystkie rośliny, a trawnik zakładać własnymi siłami.
Szybko zrozumiałam, że sami "nie uciągniemy" tego trawnika, dlatego zainwestowałam w trawę z rolki, a zakup roślin odłożyłam "na lepsze czasy".




____________________
Ogród Tosi
atena35 12:09, 22 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
agam napisał(a)
Żurawki podlej Florovitem, kilka tygodni i będą wielgachne.

Dziękuję. Tak zrobię
____________________
Ogród Tosi
Wieloszka 12:51, 22 maj 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
atena35 napisał(a)


Agnieszko, dziękuję za odwiedziny.
Najpierw chciałam kupować wszystkie rośliny, a trawnik zakładać własnymi siłami.
Szybko zrozumiałam, że sami "nie uciągniemy" tego trawnika, dlatego zainwestowałam w trawę z rolki, a zakup roślin odłożyłam "na lepsze czasy".


Jaka mądra dziewczynka
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies