Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 19:29, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ależ z Ciebie szczypiorek! Piękne widoki pokazujesz. Warto się wspinać, żeby je zobaczyć.


Haniu, to prawda-warto wędrować Choć w naszych KArkonoszach to mało jest szlaków gdzie można się porządnie zmęczyć ale i tak dobrze, że mamy tak blisko te nasze górki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:33, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beta napisał(a)
Ależ cudne widoki...do pozazdroszczenia...
Może kiedyś się wybierzemy...póki co ciągle odkładamy. ..
Zdjęcia nocnego ogrodu też super...budowanie klimatu światłem. ..to jest to co lubię ☺


Betka-wiesz,ze o Tobie myślałam wedrując
Stwierdzam, że często o Tobie myślę W szpitalu, w górach, nad morzem Zawsze coś w tych miejscach mi się z Tobą kojarzy!
Buziaki kochana
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:34, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
leon60 napisał(a)
Nigdy nie byłam w Karkonoszach... pięknie


A ja w Tatrach...wiem, wstyd
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:36, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
anbu napisał(a)
Szczęściarze

My w zeszłym roku dotarliśmy na górę w deszczu i we mgle oczywiście nic nie było widać
Poli miło Cię widzieć


Aniu, niestety Śnieżne Kotły podobnie jak Śnieżka tylko kilkadziesiąt dni w roku jest z dobrą widocznością i bez mgły. My też mieliśmy kilka podejść aż tym razem się udało Macie pretekst aby kolejny raz wyruszyć w Karkonosze
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:38, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Johanka77 napisał(a)
Miło Cię widzieć

Pasji gór zazdroszczę. Ja mam niestety gigantyczny lęk przestrzeni. nie jestem w stanie wejść i spojrzeć dookoła..

Zostają mi zdjęcia


Asia, coś wiem na temat lęków Ja mam klaustrofobię...eM chodzi i zwiedza różne podziemne korytarze a ja zawsze czekam na zewnątrz...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:39, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
anka_ napisał(a)
Polinko wspaniałą wycieczkę mieliście. Super, że pogoda Wam dopisała.


Też Aniu jestem zadowolona
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:41, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Magleska napisał(a)
Ale widoki ...... nie byłam tam jeszcze ,muszę nadrobić powiedz ,czy 12latka przejdzie tą trasę spokojnie ? (Po Tatrach trochę chodziła ,po Beskidach chodzi bez problemu ) uwielbiam góry


Madziu-myślę, że trasa spokojnie do zrobienia dla nastolatki. Już teraz prawie wszędzie zrobione "autostrady" dla turystów, naprawdę mało jest wymagających szlaków.Trzeba się naprawdę nagłowić przy planowaniu aby móc się zmęczyc...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:42, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
eee_taam napisał(a)


poczekam na foty cierpliwie
bo ja dla odmiany nie mam rezerwacji ale robie liste ewentualnych zastępstw za bukszpany w obwódkach które u mnie słabo sie maja


Znalazłam dziś fotki w moim bałaganie tegorocznym i zaraz wstawię.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:47, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AnnaCh napisał(a)
Poli piękne widoki
My w tym roku z dziećmi w Tatrach. W Dolinie Strążyskiej też Giewontu nie widzieliśmy, bo wszędzie mgła, ale kolejne dni były już z pięknymi widokami
Nie znoszę Twojego ogrodu, wiesz? Nie dość, że masz pięknie, to jeszcze bez komarów Ty to potrafisz ludzi wkurzyć


Uwielbiam rodziców, którzy od małego szczepią w dzieciaczkach jakąś pasję! Pamiętam jak wchodziliśmy zimą na Śnieżnik i taki mały ludzik-może miał dwa latka, tuptał w rodzicami. A ile przy tym miał radochy jak wpadł w zaspę
Fajnie, że mieliście pogodę

Z komarami pocieszę Cię-w drugim ogrodzie mam ich mnóstwo...A,że ostatnio większość czasu tam spędzam to jest masakra. Przed plewieniem rozpalam z 10 spiralek i dopiero wyrywam chwasty...wrrry.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:51, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
U mnie hortki tez powiązane a tak tego nie lubie... zastanawiam się czy takie Krzywe mi nie zdrewniała krzywo...
I jeśli pozwolisz śnieżne kotły (w obiektywie mojego eMa) z czerwca dla Ciebie





Piękne Kotły Dzięki!

Testuje moje hortki. We wtorek zostały podwiązane, wczoraj podlałam je skrzypem, dzisiaj jedną na próbę odwiązałam i powiem Ci, ze jest lepiej,częściowo się wyprostowały. Oczywiście nie do takiego stanu jak przed nawałnicą ale spróbuję znów za tydzień je odwiązać i zobaczyć jka wyglądają.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies