Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 19:56, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Makusia napisał(a)
Strasznie imponują mi osoby z pasją- i nie ważne, czy górską, ogrodową, sportową, czy wyszywają. Pozytywnie zakręcona jesteś na punkcie gór!

Ale jeszcze- już po urlopie, gdybyś mi zechciała wyjaśnić Reflektorki są na prąd (w sensie, ze nie solarne)- jak rozwiązałaś kwestię gniazdek i przedłużek na zewnątrz? Kable się nie walają i zwarcie nie groźne?


Martuś, to prawda. Góry kocham i za każdym razem jak wyjeżdzam to mam łzy w oczach...

Reflektorki są na prad. Kable są zakopane w ziemi i idą do każdego graba Operacja ta była przeprowadzana w tym roku, na wiosne.
Jak chcesz więcej szczegółów to muszę eMa popytać
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 19:57, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
mikina34 napisał(a)


O! nooo na to bym nie wpadła, gapa ze mnie a przyszły rok będę mądrzejsza


Eee tam gapa Ja w tamtym roku też tak mądra nie byłam i sie dziwiłam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
beta 20:35, 18 sie 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
polinka napisał(a)


Betka-wiesz,ze o Tobie myślałam wedrując
Stwierdzam, że często o Tobie myślę W szpitalu, w górach, nad morzem Zawsze coś w tych miejscach mi się z Tobą kojarzy!
Buziaki kochana


Aż mnie zatkało. ..Poli nawet nie wiesz jak te słowa mnie rozczulily....takie słowa krzepia. ..A tego mi teraz trzeba..jak na złość popsuł mi się dziś wiatrak w piecu...eM wyjechał na dłużej. ..lepetyne muszę umyć. ..wykonać się a cieplej wody brak...jutro do młodej w odwiedziny na kolonie jadę. ..miałam upiec ciastka Ale zasiedzialam się w ogródku. ..potem ten piec...normalnie będę gryzla...Ale się nagadalam ...Ale troche mi lżej. ..
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
polinka 21:31, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
mikina34 napisał(a)


no pięknie jest z przyjemnością pooglądałam fotki...
u siebie mogę co najwyżej pooglądać Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich tyz piknie


A Parki Krajobrazowe też lubię U siebie mam Park Kraj.Doliny Baryczy i kocham niedzielne wycieczki rowerowe
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:34, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AniMa napisał(a)
Szkoda, ze nie załapałam się na Twoją buziulkę
Wieczorowe zdjęcia piękne:0
Czekam na Twoją rozpiskę, gdzie i kiedy gości przyjmujesz - już mnie nosi


Moją buziulkę możesz zobaczyć na żywo Kiedy się spotykamy i gdzie??? Oczywiście zapraszam do mnie na spektakl trawiasty...U mnie już więcej luzu to dopasuję się do Was!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:35, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AngelikaX napisał(a)
I ja się nie załapałam... choć w głowie mam cały czas foto z avatarka z cudnymi oczętami Poli
Górskie foty sliczne, ogrodowe też

Melduję, że silvery i ML od Ciebie pięknie przybierają na masie


Cieszę się bardzo, że wszystko rośnie

A za chwilę będę miała dla Ciebie niespodziankę...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:36, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
roma2 napisał(a)
Daję tylko znać, że żyję. Czytać i oglądać dopiero będę. Buziaki!


Romko!!! Byłam u Ciebie i cieszę się bardzo, że jesteś!
MAm nadzeiję, że z córką już lepiej???
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:47, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beta napisał(a)


Aż mnie zatkało. ..Poli nawet nie wiesz jak te słowa mnie rozczulily....takie słowa krzepia. ..A tego mi teraz trzeba..jak na złość popsuł mi się dziś wiatrak w piecu...eM wyjechał na dłużej. ..lepetyne muszę umyć. ..wykonać się a cieplej wody brak...jutro do młodej w odwiedziny na kolonie jadę. ..miałam upiec ciastka Ale zasiedzialam się w ogródku. ..potem ten piec...normalnie będę gryzla...Ale się nagadalam ...Ale troche mi lżej. ..


Kochana, możesz mówić ile chcesz a jeśli Ci to pomaga to proszę o długi referat-lubię czytać Też mam czasami takie dni, że wszytsko idzie nie tak...jakby od rana wszystko było przeciw mnie...wrryy i wtedy też gryzę a eM się ewakuuje z domu Dobrze, że Twojego nie ma to nie masz kogo pogryść

Opowiem Ci na poprawę humoru dlaczego myślę o Tobie za każdym razem jak jestem w szpitalu Bo, że w górach i nad morzem to oczywiste!
Określenie pięter w "moim" szpitalu to skrótu literowe. I mój oddział ma skrót w windzie BA. Jako, że szpital to moloch i bez windy ani rusz to jakoś musiałam zapamiętać to moje piętro Pierwsze skojarzenie jakie przyszło mi do głowy to BetkA z forum I tak co miesiąc po godz. 7 myslę o Tobie

Buziaki kochana i trzymam kciuki za jutrzejszy dzień!
Młoda pewnie będzie wniebowzięta jak będzie mogła uścisnąć mamę.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:53, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Porównanie cisa dla Edytki i Justyny.
Kwiecień 2017.

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:53, 18 sie 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Po posadzeniu w kwietniu.

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies