Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Johanka77 22:19, 11 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
polinka napisał(a)




Cieszę się, że u Ciebie pada U mnie też już ogrody ładnie podlane, beczki na deszczówkę napełnione, pokrzywa rozlana.


Ty to zorgowna kobita jesteś
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
polinka 22:22, 11 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
eee_taam napisał(a)



zagladam tutaj tez od czasu do czasu

czy te cisy niskie to hoseri? Edytka lindsay mi przypomniała ta odmiane ...pamietam j\a z zeszłego roku ...chyba dobrze?

jak wysokie i szerokie ona teraz u ciebie sa ? umiałabyś określić ile przyrósł od zeszłego roku.


Cześć tutaj

Tak to Hoseri. Jakiś miesiąc temu robiłam tutaj porównanie, jak masz ochotę to możesz poszukać jak nie, to zrobię w weekend nowe bo znów fajnie przyrosły.
Właśnie szykuję się do 5 czy 6 ich cięcia w tym sezonie Tylko trzeba pmiętać, że tego cisa ma tylko jedna szkółka w Polsce ( Romka-dzięki jeszcze raz! ) i trzeba pamiętać aby z duuużym wyprzedzeniem rezerwować sadzonki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:23, 11 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Adela napisał(a)
Ale trawy porosły! Ślicznie!


Elu, dziękuję bardzo
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:26, 11 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Johanka77 napisał(a)


Ty to zorgowna kobita jesteś


Odżyłam dzisiaj Asiu Ten deszcz chyba dodał energii
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
22:29, 11 lip 2018
polinka napisał(a)


Cześć tutaj

Tak to Hoseri. Jakiś miesiąc temu robiłam tutaj porównanie, jak masz ochotę to możesz poszukać jak nie, to zrobię w weekend nowe bo znów fajnie przyrosły.
Właśnie szykuję się do 5 czy 6 ich cięcia w tym sezonie Tylko trzeba pmiętać, że tego cisa ma tylko jedna szkółka w Polsce ( Romka-dzięki jeszcze raz! ) i trzeba pamiętać aby z duuużym wyprzedzeniem rezerwować sadzonki


znajde sobie

forum mnie przerasta ale u iebie przynajmniej z fotkami jestem na bieżąco
Johanka77 22:31, 11 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
polinka napisał(a)


Odżyłam dzisiaj Asiu Ten deszcz chyba dodał energii


Ja wręcz przeciwnie. Dziś padłam...
Ledwo do domu z Wawy dojechałam.

Ta zmiana pogody dotarła do mnie dopiero dzisiaj, a ja meteopata jestem.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
22:33, 11 lip 2018
wiem żę ciężko kupić bo Edyta mnie pytała rok temu czy chce bo ona zamawiała i zostało chyba z 10szt. ....ja mam nadzieje ze go nie bede potrzebować ale póki mam czas to przeanalizuje ewentualny zamiennik za bukszpany ...bo znowu coś im dolega ...ćma i grzyb w jednym ...na jutro szykuje psikanie bo dzis pada
Efffa 22:47, 11 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
eee_taam napisał(a)
wiem żę ciężko kupić bo Edyta mnie pytała rok temu czy chce bo ona zamawiała i zostało chyba z 10szt. ....ja mam nadzieje ze go nie bede potrzebować ale póki mam czas to przeanalizuje ewentualny zamiennik za bukszpany ...bo znowu coś im dolega ...ćma i grzyb w jednym ...na jutro szykuje psikanie bo dzis pada

mi za całe 5 lat ani razu nic nie zaatakowało bukszpany,ja niewiem co to grzyb i ćmy
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 22:49, 11 lip 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Wysłałam pw
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
koliber 07:25, 12 lip 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
polinka napisał(a)

Czwarta miejscówka buka i mam nadzieję, że ostatnia




Hehehe...też sobie tak mówiłam, kiedy przesadzałam coś kilkakrotnie
____________________
Zielona przestrzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies