Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 17:29, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
la_estrellita napisał(a)
Witam, dotarłam że spóźnioną rewizytą i "wsiąkłam" w dyskusję o glebie, kompoście i ogórkach. Dowiedziałam się jaki typ gleby mam (chyba najgorszy z możliwych). I żałuję, że nie mam teraz czasu na przeczytanie wątku od początku do końca bo na pewno znajdę tu więcej ciekawych informacji ale na pewno będę zaglądać także do wcześniejszych wpisów. Bardzo podoba mi się Twój ogród. Ciągnie mnie w stronę takiego właśnie stylu, mimo że postanowilam u siebie stworzyć zupełnie coś innego. Pozdrawiam


Cześć Agnieszko Miło Cię widzieć!

Najważniejsze, że masz świadomość i chcesz pracować nad poprawą gleby bo to już połowa sukcesu Trzymam kciuki za samozaparcie bo dobrze wiem ile czasu potrzeba na sukcesywne wprowadzanie wszystkich dobroci do gleby.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:30, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
kasja83 napisał(a)

Hahahaha-ładnie gość usiał mieć zagwozdkę co to za smród


Nie no, tłumaczyłam się...ale wyszło chyba jeszcze gorzej
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:30, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Johanka77 napisał(a)


Poli - Królowa traw i gnojówki


Dziękuję dobra Kobieto Na Ciebie zawsze można liczyć
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:31, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AngelikaX napisał(a)
Hahaha Poli padłam, ale co tam... jak zapach gnojówki mu nie pasi to na listę przystojnych ogrodników się nie łapie


Dokładnie! Chociaż ostatnio i mnie już coś odrzuca na ten zapach
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:32, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kasia_CS napisał(a)


Ja też miałam sytuację z gnojówką - przywiozłam od mamy sobie 5 litrów w butli, ale jak mama nalewała, to trochę oblała butelkę, nie myła już jej tylko wsadziła do worka foliowego. No i wracałam z dziećmi z działki, ale że nos przytkany to nie czułam z bagażnika zapachu. W garażu powyciągałam rzeczy i tą gnojówkę odstawiłam, a tu sąsiad przyjechał na parking. No i idzie się przywitac i zobaczyć 1-miesięczną Kaję (bo ostatni raz się widzieliśmy jak jeszcze w brzuchu siedziała

No i otworzyłam drzwi wyciągnęłam fotelik i zaraz poczułam smród gnojówki z samochodu,... ale wstyyyd. I jak już poszedł to tak sobie myślę, jeeju, pewnie pomyślał, że mi dzieci tak "narobiły" i śmierdzi


Dobre Pożniej pójdzie plotka po osiedlu, że oszczędzasz na pieluchach
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:34, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Toszka napisał(a)


było na wstępie uprzedzić, żeby nic nie pić w trakcie czytania...teraz laptopa muszę umyć
No, ale trzeba przyznać, że śmieszne było


Myślałam dzisiaj o Tobie! Byłam w Wojsławicach a tam hektary Twoich liliowców kwitły
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:35, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
effka napisał(a)

Hehehe padłam, ah ta gnojówka, no cóż nazwę ma adekwatną do zapachu


Smród smrodem, najważniejsze, że skuteczna
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:36, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Makao_J napisał(a)
Dobre, dobre. Fajne macie przygody z tą gnojówką. Ja w tym roku nie robiłam i penie pożałuję.


Aniu, dziwny ten rok jest strasznie i ciężko powiedzieć czy będziesz żałować czy nie...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:44, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wstawię trochę zdjęć bo tyły mam ze wszystkim straszne...
W ogrodach wszystko żyje ale chyba tylko dzięki hektolitrom wody jakie codziennie leje. Susza jest u nas okropna, drzewa w lasach usychają, rolnicy zaczęli już żniwa. Tylko czekam aż wprowadzą zakaz podlewania ogrodów...
Póki co cieszę się jeszcze zielonym trawnikiem







____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 17:47, 08 lip 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576


To już ostatnie zdjęcie z serii brązowa brama



____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies