Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Brzozowadzie... 14:56, 05 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć Polinko. Myślę, że to pylenie brzóz jest zależne od... siły miłości do brzóz Mam brzozowy lasek za domem, wkurzają mnie te małe samolociki, wkurza mnie pylenie sosen, które rosną przed domem, ale nigdy nie zamieniłabym tych drzew na inne i nie wycięła. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy tak bardzo kochasz brzozy, że jesteś w stanie wybaczyć im lekki nieporządek. To jest chyba podobnie, jak z posiadaniem zwierząt I dzieci
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Anetka 13:14, 06 mar 2019


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
Wyczytałam Polinko, że masz namiary na cisy we Wrocławiu. Mogę na priv ?
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
Mariposa 21:21, 06 mar 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Ja nie będę się o brzozach wypowiadać, ale czekam z niecierpliwością, co wybierzesz, bo że ładnie będzie, to wiadomo
____________________
Ela Motylogród
Kawa 14:26, 07 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
oo brzózki będą?
ja mam za płotem u sąsiada te zwykłe i jakoś mnie nie opowalają choc mają swój urok
doorenbosy szlachetniejsze i bardziej mi się podobają i może bym i posadziła jakbym miała gdzie

silvery wczoraj ciachnęłam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
polinka 15:42, 08 mar 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
leon60 napisał(a)

Wiekszosc kupowalam wlasnie w balotach i nie widze roznicy miedzy tymi w donicach.


Dziękuję Olik!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 15:44, 08 mar 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Gardener27 napisał(a)
Podziwiam konsekwencję w doborze roślin, rabaty wyglądają bardzo elegancko, ogród z każdym następnym sezonem pięknieje.

Bardzo ładne bratki i stokrotki udało Ci się kupić. Muszę poszukać swoich doniczek na bramkę bo zupełnie o nich zapomniałem. Pozdrawiam


Przemku, dziękuję za miłe słowa
A doniczki na bramę służą juz od kilku lat i jestem zaskoczona ich trwałością w stosunku do ceny

Pozdrawiam wiosennie!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 15:46, 08 mar 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Cześć Polinko. Myślę, że to pylenie brzóz jest zależne od... siły miłości do brzóz Mam brzozowy lasek za domem, wkurzają mnie te małe samolociki, wkurza mnie pylenie sosen, które rosną przed domem, ale nigdy nie zamieniłabym tych drzew na inne i nie wycięła. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy tak bardzo kochasz brzozy, że jesteś w stanie wybaczyć im lekki nieporządek. To jest chyba podobnie, jak z posiadaniem zwierząt I dzieci


Agatko, lubię brzozy ale nie wiem czy aż tak je kocham...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 15:46, 08 mar 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Anetka napisał(a)
Wyczytałam Polinko, że masz namiary na cisy we Wrocławiu. Mogę na priv ?


Zaraz wysyłam.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 15:49, 08 mar 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Mariposa napisał(a)
Ja nie będę się o brzozach wypowiadać, ale czekam z niecierpliwością, co wybierzesz, bo że ładnie będzie, to wiadomo


Mam nadzieję Elu, że będzie dobrze
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 15:50, 08 mar 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kawa napisał(a)
oo brzózki będą?
ja mam za płotem u sąsiada te zwykłe i jakoś mnie nie opowalają choc mają swój urok
doorenbosy szlachetniejsze i bardziej mi się podobają i może bym i posadziła jakbym miała gdzie

silvery wczoraj ciachnęłam


Cześć Kami
Czyżbyś wiosnę poczuła, że Silvery ścięłaś?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies