Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

aga_pe 10:56, 21 sie 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)


Podlicznik założony??


Nie było czasu kupić. W przyszłym tygodniu majster przychodzi
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 10:59, 21 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Toszka napisał(a)


aż poleciałam zobaczyć mój... ale on mało informacyjny, bo rosnie w nowych miejscach, w półcieniu niemalże i przez to był mniej czerwony, ale sucho miał jak kaktus (nowy eksperyment z "perzem"). Na pewno jest więcej zielonego teraz. Inna sprawa, że na jesieni zmienia odcień czerwieni, jest taki właśnie lekko spłowiały -"zmęczony życiem". Potem zasycha, ale pion twardo trzyma co ma swój wielki urok.


Dzięki Iwonko Dokładnie jest tak jak piszesz, więcej zieleni i spłowiały. Myślałam, że on może taki robi się od braku nawozu albo za dużo wody ale uspokoiłaś mnie. Będzie tak samo usychał na zimę jak gracilimusy czy ML?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:59, 21 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)


Nie było czasu kupić. W przyszłym tygodniu majster przychodzi


To zakładaj bo Ci buksy całkowicie padną a coś słyszałam o powrocie upałów...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
kasia_w 11:38, 21 sie 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Super przedpłocie Pięknie te nigry wyglądają. Moja malutka dzielnie upały przetrwała.
Polinko, moi dalsi sąsiedzi też posadzili śliwy wiśniowe na przedpłociu, ale rosną one w chwastach prawie dwumetrowych Żal patrzeć. Gdyby im tak Twoje zdjęcia podsunąć, ach...
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Iwk4 11:54, 21 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Przedpłocie tak sobie wyobrażałam
U mnie zrobię też Ml i barona dam. Tylko mam między sliwami 220 cm, to chyba dwa Ml posadzę ?
____________________
Ogródek Iwony II
Zielona 11:56, 21 sie 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jeśli plebiscyt wygra FC, to wiesz, gdzie mnie szukać Muszę jednak pstryknąć mu fotkę z miarą, bo mam wrażenie, że może być za szeroki do tej Twojej miejscówki. Ścięty na jeża nie prezentuje się dobrze, a żeby swobodnie rósł, potrzebuje prawie 1m... Jest płaski i szeroki.
aga_pe 12:52, 21 sie 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)


To zakładaj bo Ci buksy całkowicie padną a coś słyszałam o powrocie upałów...


mam kryzys i nawet mi się do ogrodu nie chce chodzić. Tych większych chyba i tak nie uratuję
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
MirellaB 12:56, 22 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ale bluszcz idzie w górę jak szalony Moje też nieźle
Bardzo ładne to przedpłocie. Mi się trawy podobają i nie uważam, żeby było smutno.
Paulinka jaką wkońcu trawę wybrałaś?
I jeszcze jedno pytanko - masz brązowe trawy?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
polinka 16:57, 24 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
kasia_w napisał(a)
Super przedpłocie Pięknie te nigry wyglądają. Moja malutka dzielnie upały przetrwała.
Polinko, moi dalsi sąsiedzi też posadzili śliwy wiśniowe na przedpłociu, ale rosną one w chwastach prawie dwumetrowych Żal patrzeć. Gdyby im tak Twoje zdjęcia podsunąć, ach...


Kasiu, mam nadzieję, że przedpłocie pokaże na co je stać za rok jak ML urosną U mnie też takie zarośnięte przedpłocia ale i ogrody i zapłocia
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Milka 16:58, 24 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
polinka napisał(a)


Ruszyło! Ufff


Fajnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies