Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 13:02, 05 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17552
Thujki posadzone co 80 cm. wydaje mi się ,że nie za gęsto. Zadaszenie będzie ale dopiero w następnym roku. Ma być masywne, proste na grubych balach Słońce do 16.00, oczywiście jak świeci bo od kilku tygodni promyczka nie widziałam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 13:05, 05 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17552
A ja się szykuję na sobotę do Średziny Główny powód mojego wyjazdu to kora do kupienia ale liczę, że coś mi wpadnie w oko na ten kącik. Sprawdzałam wczoraj u Marszałka czy ma zawciąg ale niestety nie posiada w ofercie Nie wiesz kto może mieć na już???
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 13:45, 05 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
jak nie będzie lało, wstąpię po drodze do Niezgody. Coś jeszcze sprawdzić?
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
regli 14:16, 05 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Polinko, nie musisz mnie słuchać, bo to i tak Ty masz najlepszy pogląd na to miejsce. Ale ja bym kosodrzewiny tam nie sadziła. Wydaje mi się, że ona na tle kory, tui i zadaszenia zginie. Ja bym tam posadziła albo coś pnącego (powojnik, róże, milin), albo coś krzaczastego, ale w innym kolorze niż tuje (pęcherznica, dereń, berberys), albo coś na pniu, ale też w kolorze kontrastowym do tui (wierzba, róża, trzmielina).
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
aga_pe 20:12, 05 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
melduję, że zawciągu nie ma w Niezgodzie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 20:44, 05 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17552
aga_pe napisał(a)
melduję, że zawciągu nie ma w Niezgodzie

Nie dobrze, nie dobrze Będę szukać w Miliczu.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 20:47, 05 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17552
regli napisał(a)
Polinko, nie musisz mnie słuchać, bo to i tak Ty masz najlepszy pogląd na to miejsce. Ale ja bym kosodrzewiny tam nie sadziła. Wydaje mi się, że ona na tle kory, tui i zadaszenia zginie. Ja bym tam posadziła albo coś pnącego (powojnik, róże, milin), albo coś krzaczastego, ale w innym kolorze niż tuje (pęcherznica, dereń, berberys), albo coś na pniu, ale też w kolorze kontrastowym do tui (wierzba, róża, trzmielina).

Regli o czymś pnącym pomyślę w następnym roku jak już będę miała zadaszenie i faworytem jest powojnik A o czymś na pniu muszę pomyśleć- bardzo dobry pomysł
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 21:28, 05 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)

Regli o czymś pnącym pomyślę w następnym roku jak już będę miała zadaszenie i faworytem jest powojnik A o czymś na pniu muszę pomyśleć- bardzo dobry pomysł

to po powojniki pojedziemy do Złotowa
A na pniu to w Średzinie chyba mają?
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 21:37, 05 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17552
Tymi powojnikami to mnie zaraziłaś A w sobotę muszę coś kupić i koniec Oczywiście oprócz kory, bo to już standard i mało mam z tego radochy. Najważniejsze to coś kwitnącego bo brak mi bardzo kwiatów w ogródku W piątek będę w drugim ogrodzie to chociaż oko nacieszę
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 21:40, 05 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Jak będziesz chciała, to mogę Ci trochę irysków wykopać .....chyba na jesień. Trzeba doczytać
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies