Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

Kindzia 13:09, 16 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
kaisog1 napisał(a)
Kasia jak po ulewach to faktycznie nie ma co... myślałam, że tak ciągle... Chociaż ja tez tak miałam... Woda w czasie ulewy lała sie strumieniami ze skarpy..... nie było co marzyć o korze na rabatach.... Ale Teść zrobił takie kartki odprowadzające wodę i połączył z odpływem wody z rynien i jest git! Już nie mam jeziora pod domem

U mnie się sączy delikatnie wzdłuż domu z tej rabaty jak długo leje...Pod domem mam drenaż, to sucho tam zawsze. Rozluźnię tam ziemię jakimś grubszym piachem, zobaczę, może to starczy. Ale rośliny lubiące wilgotno tam muszę mieć.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 13:10, 16 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)

Martwilaś się o przesyłkę a tu w samą pore jest to chyba jedziesz dzisiaj
Ja też dziękuje ci za spotkanie było miło

Ta szkółka jest rewelacyjna. Z Panią się umawiałam dawno temu, że na ten weekend mają przyjść. I wszystko jak w zegarku

Powtórzymy sobie takie pogaduchy, musowo
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 13:15, 16 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)


No to już się swoich nie mogę doczekać...masz szczęście do Pszczyny juz z Toba pojadą, teraz tylko Ci pogody trzeba życzyć


Tak bardzo chciałam, żeby dzisiaj przyszły, jutro mogłyby przyjść po 13,00 i problem by był...

Pogoda musi być! Jeszcze 10 donic z liatrą stoi i jednoroczne trzeba przepikować z donic do gruntu. Sadzonki od Ciebie już zawiezione, też do posadzenia. I jeszcze po drodze do Elizy wstąpimy, rozsiała Jej się tawuła, to skorzystam. Chciałam kupić sadzonki na obwódkę koło Nigry. Będzie jak znalazł
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 13:16, 16 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
irena_milek napisał(a)
też czekam na pokaz róż i ich nazw

Nazwy już podawałam Irenko, ale zaraz poszukam i wkleję jeszcze raz.
Pokaz jutro
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 13:26, 16 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Ja na fotki też czekać będę, ale zobaczysz wsiąkniesz jutro w ogród, to Ci będzie trudno czas znaleźć na zrobienie zdjęć
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 13:27, 16 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)

Tak bardzo chciałam, żeby dzisiaj przyszły, jutro mogłyby przyjść po 13,00 i problem by był...

Pogoda musi być! Jeszcze 10 donic z liatrą stoi i jednoroczne trzeba przepikować z donic do gruntu. Sadzonki od Ciebie już zawiezione, też do posadzenia. I jeszcze po drodze do Elizy wstąpimy, rozsiała Jej się tawuła, to skorzystam. Chciałam kupić sadzonki na obwódkę koło Nigry. Będzie jak znalazł

Tawuła pod nigrę?...ładnie będzie tylko ciachaj na równa obwódkę, to super będzie wyglądać
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 14:01, 16 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Comte de Chambord x 2 szt.
Jacques Cartier x 2 szt.
Chopin x 2 szt.
New Dawn x 3 szt.
Louise Odier x 2 szt.
Mme Knorr x 1 szt.
Souvenir de la Malmaison x 1 szt.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:02, 16 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)
Ja na fotki też czekać będę, ale zobaczysz wsiąkniesz jutro w ogród, to Ci będzie trudno czas znaleźć na zrobienie zdjęć

Jak się przyczołgam nocą do domu z ogrodu, to już mogę mieć problem z komputerem...Ale zdjęcia będę w aparacie miała na pewno
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 14:05, 16 maj 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)

Tawuła pod nigrę?...ładnie będzie tylko ciachaj na równa obwódkę, to super będzie wyglądać

Na razie malusie są. Po posadzeniu trochę im główki podetnę, niech się zagęszczają. W przyszłym roku to będzie ciachania, a ciachania. A niech jest...niech tylko ładnie rosną
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Milka 14:18, 16 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Same piękności wybrałas, oj Kasiu, dzieje się u ciebie, podziwiam
u mnie jakoś za mało czasu ciągle
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies