Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

Bogdzia 19:54, 06 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Byłam , pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
malgorzata_s... 19:58, 06 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Bezstresowego powrotu do rzeczywistości jutro Kasieńko .Pozdrowienia dla M.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 18:21, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Mam nadzieje że się zdąży przebarwić bo podobno ma być cieplej. Szkoda by go było taki gęsty musi być śliczny jak zżółknie.U mnie niestety nic nie przetrwało te hortki niebieskie teraz są brązowe a liście wiszą.

Jaki avatarek!!!! I teraz Cię na nim poznaję
Liczę na to, że będzie jeszcze świecił cytrynowo z daleka
Hortki ogrodowe u mnie też brązowe, bukietowym liście zbrzydły...
Szkoda tych Twoich ... takie niebieściutkie były...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:33, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)


Kasiu - ja z wielką chęcią przyjmę materiały, ale przecież tego na pewno jest dużo - za dużo roboty ze skanowaniem byś miała...
Jakbym musiała przejść na pełną ksiegowość to sie zgłoszę na nauki
Trawki fajnie wyglądają posadzone. Masz tyle tam miejsca że choć wydawało się że dużo nakupiłaś, zmieściły się spoko i nie są za gęsto... Fajnie się to miejsce zazieleni w przyszłym roku.

Tych materiałów z vatu nie jest tak dużo. Będziesz miała ksera z nich, przywiozę Ci.

Zrobiła mi się trawiasta rabatka Wcale tak dużo tam nie jest. Jak się rozrosną, to trochę przynajmniej wypiją tej wilgoci...gorzej jak susza będzie.
W przyszłym roku już lepiej będzie wyglądało
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:36, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)


Obejrzałam sobie na większym ekranie (no może nie wielkim ale breli nie potrzebowałam) Gosię z Mają i to w ogrodzie Bardzo sympatyczna Gosia i bardzo fajny ogród Ale z awatarka i tak bym jej nie poznała

Mróz u mnie też trafił jednoroczne i dalie więc wyfrunęły... a na ich miejsce posadziłam dzisiaj cebule Cosik mi się wydawalo że cebul mam mało i że chyba miałam więcej... no ale posadziłam - a potem jak już były posadzone, przysypane, wyrównane i uklepane to oczywiście znalazłam te które jeszcze wydawało mi się że mieć powinnam Czyli cebulowe nadal mam nie posadzone

Małgosia do serca sobie wzięła to nasze pisanie i avatarek zmieniła

Ciebie też sadzenie cebulowych dopadło Moje nie wykopywane były...okropny misz masz mam i nie w tym miejscu co trzeba. W przyszłym roku je opiszę i wykopię. Mało cebul sadziłam nowych.
W tym tygodniu ciepło, spokojnie sobie te schowane posadzisz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:40, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
JulkAd napisał(a)


No szkoda kolorków w tym miejscu, ale nad trawami różyczki będzie widać, oby tylko intensywnie chciały kwitnąć ( ja, moją luiską to ciut zawiedziona jestem - muszę przesadzić)

Kasiu tej części przedogródka nie pokazywałam, na razie tam misz-masz....na środku rośnie wielki świerk posadzony 30 lat temu, a pod nim nic specjalnie nie chce rosnąć. Trochę go podcięłam od dołu, (zabierał światło u Kuby w pokoju), a teraz czas na kombinacje w jego nogach, ale projekt zimą, a wykonanie wiosną......dobrej nocy

Na razie nad trawami luiski tylko wielkością królują. Bardzo słabo kwitły, ale to dopiero ich pierwszy rok przecież na nowym miejscu. W przyszłym roku lepiej powinno być. Dałniaczki na siatce widać, kwiatuszki ciągle jakieś rozwijają
Wielki świerk podcięty...a hosty?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:41, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)


O małą mi chodziło , dzięki . Miłej niedzieli.

Fajna jest, szukałam nie zielonej.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:42, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)
Kasia miłej niedzieli

W porządalu było...ale wracać trzeba było...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:43, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Marzena2007 napisał(a)
Kasiu widzę że nadla szalejesz w ogrodzie. Zamówiłaś pogodę na to sadzenie trawek?

Jasne Marzenko A już się bałam, że się pogodowo pomyliłam...w Szczyrku było -5...jak tu sadzić...ale w Pszczynie już się poprawiło. Koniec z sadzeniem w tym roku.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 18:46, 07 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Enya73 napisał(a)
Kasia, cieszę się, że masz już wybrane odpowiednie trawki. Na wiosnę, jak się rozrosną, będzie wspaniała, dynamiczna rabata Pozdrawiam serdecznie

Bardzo mnie zdopingowałaś do obsadzenia do końca tej rabaty...tymi red baronami. Nie wypadało jej już zostawić takiej w połowie...
Och wiosna...jeszcze listopada nie przeżyliśmy, a już się nam wiosna marzy...
Ode mnie też pozdrowionka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies