Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

anna_g 22:27, 03 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)





No "zakochana para" (ale to żart żeby nie było )
Fajnie spotkanko. Faktycznie Gosi ze zdjęcia nie poznałabym w Gosi na awatarku - inna rzecz że awatarek mały a ja okulary to mam... gdzies schowane
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Milka 10:03, 04 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)

Irciu...jestem przerażona zmianami w vacie...niesamowite cuda na fundują...terminy wystawiania FV, termin powstania obowiązku podatkowego, korekty...szkoda gadać...

Moje dalie jeszcze na upartego mogą zostać...nie spiesz, niech zdobią Ci ogród jak najdłużej. Wcale, nawet przez chwilę, nie wątpiłam, że zapomnisz!


o rany! toś mnie nastraszyła, bo u nas vat ciagle na tapecie!!! i cała reszta, musze dopytac mojego ksiegowego, czy sie doszkolił!
dalie padły, sobota wykopywanie, chyba w poniedziałek wyślę, byłoby na wtorek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 10:05, 04 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kindzia napisał(a)
Byliśmy dzisiaj z M w Ogrodzie cioci. Małgosia jest nie do poznania na swoim avatarku...dobrze, że widziałam Ją u Mai, to spokojnie mogłam Ją poznać
I Ona, I Jej Mąż to rewelacyjni ludzie. O malutkiej suni - pieszczoszce nie wspomnę.
Wydaje się, że znamy się już od zawsze...bezpośredni, mili bardzo...czas tak szybko zleciał...Bardzo są sympatyczni. A jakie ciasta wytworne Małgosia piecze...bajeczka!!!
Bardzo miłe to popołudnie było

Gdyby nie Gosia...żadnej sesji fotograficznej by nie było...przecież nie pamiętałam, że aparat w samochodzie mam...




ale super spotkanie, obie jesteście świetne dziewczyny, to czuc nawet przez monitor
a ogród faktycznie prezentuje sie wspaniale, az trudno uwierzyć, że to październik
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgorzata_s... 10:46, 04 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu wczoraj ogród faktycznie był jeszcze fajny w porównaniu z dniem dzisiejszym. Było -5 ito już nie przygruntowo tylko ogólnie. Zielone liście lecą z drzew jak deszcz. Chyba juz złote nie będą. Wszystko było rano bielutkie. To co wczoraj jeszcze żyło dziś już złudzeń nie zostawia. No ale rano wszystko błyszczało w słońcu i chwilkę było cudnie.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Kindzia 16:03, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
eliza3 napisał(a)
Kasiu, pozdrawiam obie dziewczyny, spotkanie udane, bo dziewczyny uchachane
Zakupy też niezłe, coraz bardziej lubię trawki

U mnie mróz zrobił spustoszenie... niestety, jutro dalszy ciąg sprzątania

Jeszcze wczoraj Elu było nie najgorzej. Nawet myślałam, że dalie jeszcze postoją, ledwo je liznął mróz...
dzisiaj rano kompletna ruina...teraz dopiero skończyłam. Ale słoneczko grzeje jeszcze Nawet przez jakiś czas do krótkiego rękawka się rozebrałam

Małgosia to bratnia dusza Elu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 16:06, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
asc napisał(a)
Poczytałam, ze skrótu dla Julki też skorzystałem. I chyba wezmę z Ciebie przykład...

I spotkanko było

Jaki Ty możesz ze mnie przykład brać...
Julcia się obija ostatnio, ale przez wzgląd na moją do Niej sympatię takie dokładne streszczenie wymodziłam
To dziwne, że żyjemy wśród tylu cudownych ludzi, których nie znamy...Gdyby nie Ogrodo...

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 16:09, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)


No "zakochana para" (ale to żart żeby nie było )
Fajnie spotkanko. Faktycznie Gosi ze zdjęcia nie poznałabym w Gosi na awatarku - inna rzecz że awatarek mały a ja okulary to mam... gdzies schowane

Gosia jest bardzo serdeczna, radosna...nie da się na Nią inaczej patrzeć

Jest toczka w toczkę jak w Mai Obejrzyj se powtórkę na wielkim ekranie, nie będziesz breli potrzebować
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
AgnieszkaW 16:12, 04 paź 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ale super spotkanie - i znów nawiązała się kolejna więź między ogrodowiczkami
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kindzia 16:14, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
irena_milek napisał(a)


o rany! toś mnie nastraszyła, bo u nas vat ciagle na tapecie!!! i cała reszta, musze dopytac mojego ksiegowego, czy sie doszkolił!
dalie padły, sobota wykopywanie, chyba w poniedziałek wyślę, byłoby na wtorek

Paskudne zmiany...idiotyczne. Pierwsze teraz, od 1-go października, ale od nowego roku jeszcze lepsze...

Moje też Irenko

W porządalu Czekam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 16:16, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
irena_milek napisał(a)


Dzięki Irenko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies