Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką

Kindzia 16:20, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu wczoraj ogród faktycznie był jeszcze fajny w porównaniu z dniem dzisiejszym. Było -5 ito już nie przygruntowo tylko ogólnie. Zielone liście lecą z drzew jak deszcz. Chyba juz złote nie będą. Wszystko było rano bielutkie. To co wczoraj jeszcze żyło dziś już złudzeń nie zostawia. No ale rano wszystko błyszczało w słońcu i chwilkę było cudnie.

To u nas nie było aż tak źle...właściwie tylko dalie ucierpiały. Chociaż rano wyglądało już poważnie



ale potem słoneczko przygrzało, nawet wielkich spustoszeń noc nie poczyniła

Dalie bardzo zdechłe tylko były

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 16:21, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
AgnieszkaW napisał(a)
Ale super spotkanie - i znów nawiązała się kolejna więź między ogrodowiczkami


Agnieszko było bardzo miło, Gosia jest super
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 16:34, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Tak marudziłam wczoraj, że mi dupsko zmarznie, rano wydawało się, że tak będzie...ale było i jest bardzo przyjemnie, słonecznie

Najpierw się wzięłam za sadzenie. Przygotowane


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 16:46, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
i posadzone



potem dalie zakończyły swój letni czas. Tyle się uratować dało...



Pocięte, przerabiają się na złoto w kompostowniku...ale pusto się zrobiło...



Jutro pozostaje wykopać...byle do wiosny...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:34, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)
A ja Ci Kasia zazdroszczę tych szkoleń... zawodowo... bo ja to se mogę co najwyżej na jakieś tanie jednodniowe jechać raz na 3 lata, a reszte to sama... A zmiany są co chwilę, jeszcze jednego człowiek nie przyswoi a już to zmieniają...
Muszę teraz chyba do Ciebie na szkolenie jechać przyjmiesz?

Trawek fajnych nakupiłaś. I zuch dziewczyna posadziłaś w dodatku... Gratuluję bo ja to w domu w ciepłym swetrze z golfem i kamizelce łażę... na pole to mnie nikt nie wygoni Jak to Gierczusia mówi "batki z cicikiem" czas zakładać


Szkolenia dobra rzecz...nie muszę sama szukać zmian przynajmniej...mam materiały odnośnie vatu. Mogę Ci zeskanować i wysłać.
Następne szkolenie n/t vatu mam 25.listopada w Katowicach, jednodniowe. Też mogę Ci po nim udostępnić materiały.

Ja chyba nie jestem taka mądra żeby szkolenia vatowskie prowadzić, ale mogę Cię przeszkolić z zakresu prowadzenia ksiąg handlowych w sp-ni mieszkaniowej, albo we wspólnotach...bilansu i rachunku wyników mogę Cię nauczyć...chcesz? Albo analiz finansowych...

Z trawek bardzo zadowolona jestem, a sadziłam dzisiaj, w słoneczku Batki z cicikiem zupełnie nie były potrzebne
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:35, 04 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I świeżutkie róże dla Was na koniec

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bogdzia 18:40, 04 paź 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To u Ciebie wielkiego mrozu nie było jak jeszcze kwiaty takie piękne, u mnie nic sie do pokazania nie nadaje.Trawki śliczne co to za jedna ta trawka????Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kindzia 16:10, 05 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)
To u Ciebie wielkiego mrozu nie było jak jeszcze kwiaty takie piękne, u mnie nic sie do pokazania nie nadaje.Trawki śliczne co to za jedna ta trawka????Pozdrówka.

Nie było Bogdziu, to było raczej przygruntowe...ale dla dalii i cynii to, niestety, oznaczało koniec na ten sezon
Ta mała to Carex ornithopoda ‘Variegata’, duża to, oczywiście, Imperata cylindrica Red Baron.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 17:47, 05 paź 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kasiu ja słoneczka życzę na jutrzejszy dzionek, u mnie dzisiaj ślicznie było.....trawki śliczniusie....a jak się rozrosną to dopiero będzie....ja szukam pomysłów do przedogródka, bo tam aż wszystko woła o zmiany.....u mnie przez mróz szlak trafił coleusa, a myślałam, że go można przechować...buziol Kasiu....uciekam, bo Dziecię w domu i trzeba cosik poprasować, jutro wyjazd więc czasu nie będzie....
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
boguslawa_ma... 17:56, 05 paź 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Kasiu widzę że wszystko posadziłaśJak widziałam tyle doniczek to pomyślałam gdzie ona to upchnie-ale udało się ,no umiesz to wszystko tak dopasować
Pozazdrościłam ci trawek i kupilam sobie 1 szt,NN i posadziłam koło twojej azali,chodziłam z nią po calej działce i nidzie mi nie pasowała
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies