Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakątek z fioletową ławeczką

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakątek z fioletową ławeczką

Donia72 23:39, 02 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dobrej nocy



____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
sylwia_slomc... 23:41, 02 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81977
Czytam, że chcesz ją na skalniak, ona z wysokością u mnie tak nad kolano i całkiem szeroką kępę budujeChyba bym ją bardziej na rabacie widziała niż na skalniaku.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kindzia 12:05, 03 maj 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Czytam, że rutewkę kupiłaś...została mi jedna, biała. Bardzo ładna roślina. Ale teraz się zastanawiam...u siebie jej jeszcze nie dojrzałam, chyba już powinna wystartować?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Donia72 14:08, 03 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Kindzia napisał(a)
Czytam, że rutewkę kupiłaś...została mi jedna, biała. Bardzo ładna roślina. Ale teraz się zastanawiam...u siebie jej jeszcze nie dojrzałam, chyba już powinna wystartować?[/quote

Witaj Kindzia Ja już jedną rutewkę miałam, ale marnie mi rosła. Wczoraj przesadziłam ją w inne miejsce. Może urośnie Zobaczymy jak będzie z tą rutewką, co wczoraj kupiłam.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
gosika67 14:19, 03 maj 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Rutewka ładnie mi odbiła, mam fioletową, długa kwitła. Co jeszcze masz nowego?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Donia72 14:23, 03 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
gosika67 napisał(a)
Rutewka ładnie mi odbiła, mam fioletową, długa kwitła. Co jeszcze masz nowego?


Co mam jeszcze nowego? niech pomyślę
kupiłam aksamitki, miętę, macierzankę, do kuchni mam dwie ładne kaczuchy z materiału i cudowną makatkę. Trochę orlików poprzesadzałam, wczoraj wyrywałam chwasty na rabatach.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
JoannA 17:20, 03 maj 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Donia72 napisał(a)
Dostałam od sąsiada stare drzwi drewniane. Troszkę je oczyściłam, mąż dorobił półki ze starych desek, ja dołożyłam trochę donic i roślinek. I mam oto taką dekoracje w moim zakątku


Podziwiam przepiekny zakątek Dorotko. Cudownie to wygląda.
Jesteś niesłychanie kreatywna w tych swoich dekoracjach. Aż zazdroszczę takich zdolności.
I przy okazji zapytam czy przesadzanie teraz orlików im nie zaszkodzi. One mają długi system korzeniowy i mam obawy czy dobrze to zniosą. Wysiały mi się na rabatach w różnych miejscach i niekonieczne mogą tam zostać.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Donia72 16:20, 04 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czytam, że chcesz ją na skalniak, ona z wysokością u mnie tak nad kolano i całkiem szeroką kępę budujeChyba bym ją bardziej na rabacie widziała niż na skalniaku.


Hej SylwiaWsadziłam ożankę na skalniak, najwyżej ją przesadzą. Pokaż swoją kępę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Donia72 16:23, 04 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
JoannA napisał(a)

Podziwiam przepiekny zakątek Dorotko. Cudownie to wygląda.
Jesteś niesłychanie kreatywna w tych swoich dekoracjach. Aż zazdroszczę takich zdolności.
I przy okazji zapytam czy przesadzanie teraz orlików im nie zaszkodzi. One mają długi system korzeniowy i mam obawy czy dobrze to zniosą. Wysiały mi się na rabatach w różnych miejscach i niekonieczne mogą tam zostać.


Joasiu, dziękuję Pomysły szukam na pintereście i mam sporo gazet . Chyba większość nas czerpie z tego źródła pomysły ogrodowe, to dosłownie skarbnica pomysłów.
Ja teraz ostatnio przywiozłam od mamy sporo orlików. Ciężko było je wykopać, bo strasznie sucho. Korzenie się trochę pourywały, ale mocno podlewam i jakoś się podniosły. Mam nadzieję, że dadzą radę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
malgorzata_s... 18:17, 05 maj 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kącik zarąbisty Lecę oglądać,, Rok w ogrodzie,,
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies