Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » BB

Pokaż wątki Pokaż posty

BB

Evchen 15:18, 04 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Ania Monte - jakie piękne róże zaprezentowałaś. Kupowałaś juz tam? Polecasz?

Kasia z Zaczarowanego tam kupowała Mówię Ci Grabulki, to są m o c n o p a ch n ą c e cuda
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
zbigniew_gazda 19:14, 04 cze 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11126
Ewuś melduję się z rewizytą. Czekam na kolejne piękne foty. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kindzia 20:50, 04 cze 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Rogownice też mam Mieszankę ogrodowiskową Sadzona jesienią, teraz rozsadzana i dosadzana. Teraz wiosną nawet z daleka dostałam Malutkie sadzoneczki jeszcze, ale część już kwitnie
Na brzegu skarpy posadzona, teraz zostaje czekać tylko aż się rozrośnie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Madzenka 21:55, 04 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A fotki kiedy bendom nie mamy dosyć!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 21:59, 04 cze 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Napisałam o katalpie u Ani asc, gdybyś miała na nią ochotę (katalpę, nie Anię ). Kwitnie na biało, więc wpisałaby się w Twoją konsekwencję Pozdrawiam i też podziwiam foty, i też rozumiem niechęć do robienia następnych w takich "pięknych" okolicznościach przyrody
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
agata19762 22:22, 04 cze 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
no właśnie gdzie foty ??????

ja u siebie dodałam

znaczy się ....słowa dotrzymałam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
an_tre 22:35, 04 cze 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22364
Poczytałam, pooglądałam i miłej nocki życzę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Evchen 22:38, 04 cze 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
zbigniew_gazda napisał(a)
Ewuś melduję się z rewizytą. Czekam na kolejne piękne foty. Pozdrowienia.

Zbysiu, cieszę się z rewizyty ogromnie Ty czekasz na foty, a ja na pogodę Wtedy będą foty! Wszyscy wyskoczymy z aparatami na łany przyrody i popstrykamy wszystko co się da
Kindzia napisał(a)
Rogownice też mam Mieszankę ogrodowiskową Sadzona jesienią, teraz rozsadzana i dosadzana. Teraz wiosną nawet z daleka dostałam Malutkie sadzoneczki jeszcze, ale część już kwitnie
Na brzegu skarpy posadzona, teraz zostaje czekać tylko aż się rozrośnie

Kasiu, żebyś widziała jakie moje sadzoneczki były małe.. Rogownica szybciutko rośnie Uwielbiam ją, bo jest.. taka delikatna i rzucająca się w oczy zarazem
Marzena2007 napisał(a)
A fotki kiedy bendom nie mamy dosyć!!!

Ty głodomorku Będą, będą.. Dzisiaj próbowałam, ale deszcz mnie przegonił... brrr...
Wieloszka napisał(a)
Napisałam o katalpie u Ani asc, gdybyś miała na nią ochotę (katalpę, nie Anię ). Kwitnie na biało, więc wpisałaby się w Twoją konsekwencję Pozdrawiam i też podziwiam foty, i też rozumiem niechęć do robienia następnych w takich "pięknych" okolicznościach przyrody

No właśnie tak mi się też wydaje, ze pasowałaby jak ulał Po pierwsze mojemu eMowi się podoba (mi dotychczas nie, bo myślałam, że nie kwitnie), po drugie - ma okrągłą koronę do kółeczek pasuje jak ulał

Muszę przemyśleć ile ona kwitnie?... poszukam zaraz...
agata19762 napisał(a)
no właśnie gdzie foty ??????

ja u siebie dodałam

znaczy się ....słowa dotrzymałam

Idę do Ciebie

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Madzenka 20:42, 05 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Katalpa to dobry pomysł
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 20:55, 05 cze 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
O kurcze... to jest nowy wątek.... a ja nie wiedziałam, bo ostatnio mało się szlajam... a tu BB... i wcale nie o aktorkę chodzi
Przejrzałam kilka pierwszy stron, a resztę musisz wybaczyć obejrzę innym razem....
Witam się kfiotkiem (dobra, wiem nie wstawiamy..a co??? na przywitanie wstawię , jak tak w gości bez kfiotka... i to białego... )

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies