Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Madzenka 06:33, 05 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Piękna masz bylinówke. Luki nie marudż ogród nie musi byc tip top, to nie Chelsea Flower show przygotowywane przez zespol ogrodnikow na 4 dni wystawy.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kawa 09:40, 05 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Madzenka napisał(a)
Piękna masz bylinówke. Luki nie marudż ogród nie musi byc tip top, to nie Chelsea Flower show przygotowywane przez zespol ogrodnikow na 4 dni wystawy.

się podpisuję

Łukasz troszkę wyluzuj - i ciesz się pięknem Twojego ogrodu bo naprawdę jest czym
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Luki 09:48, 05 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Gosiu jak nie to wyrwę i po kłopocie

Alicjo

Renatko uwielbiam tą pysznogłówkę, jest piękna

Paweł u mnie może nie miesiąc bo wtedy był szczyt kwitnienia, ale dwa tygodnie i było by lepiej. Jedenj kocimiętki nie ścinam bo kwitnie nieprzerwanie cały czas, może troszkę ją ograniczę bo ma już z 70-80cm

Marzenko nawet moje refleksje brzmią jak marudzenie... niedobrze muszę popracować nad tym
Ja na spokojnie, zielsko sobie leży na trawniku i czeka na mnie nic mnie nie goni, a Chelsea nigdy u mnie nie będzie co nie zmienia faktu, że szałwie i kocimiętkę trzeba w porę wycinać.
Widziałaś już Artemiski

Kamilo jak wyżej napisałem, muszę popracować nad pisaniem ja na spokojnie róże muszą teraz nabrać siły na kolejne kwitnienie bo pierwsze u mnie było bardzo kiepski przez upały i zapchanie szałwią
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kawa 09:54, 05 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hahaha na dobra Łukasz ehehe
właśnie z forum tak jest że czasem coś się napisze w innym kontekście a inaczej jest to odbierane
nie przejmuj się sama tak miałam
macham
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
ryska 10:01, 05 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11597
Łukasz chciałabym Cię prosić o trochę nasionek cudo pysznogłówki.
Byłaby możliwość?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
kamila66 10:09, 05 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Jeżówki i lilie piękne
Kranik na środku trawnika może irytować w postaci jakiej występuję, gdybyś dał mu jakieś towarzystwo wyglądałby lepiej
Tak w ogóle to nie ma chyba problemu aby go przenieść o metr w stronę pergoli? Dwa kolanka i kawałek rurki i gotowe
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Katkak 14:41, 06 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukaszek, bądź kumplem luknij do mnie na ostatnią stronę i doradź, dobra? Z góry dzięki .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mirka 14:46, 06 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Łukasz dziękuję że do mnie zajrzałeś Powiedz co mam zrobić jak przechować te małe siewki traw Mam ich aż 80 szkoda by zmarnować
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
JulkAd 21:45, 06 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Luki napisał(a)
No i gwiazda, kranik, o który toczy się wojna, dawno temu był przy płocie, ale płotu nie ma od 7 lat i jakoś nikomu nie przeszkadza, że jest na środku poza mną oczywiście



Z kranikiem czy bez widok na ogród niesamowity, zazdroszczę Ci tych kolorów...a jak Ci tak kranik przeszkadza, to nie można go bliżej ziemi zrobić? No i czy usuwasz przekwitłe kwiatostany przetacznikowca?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Luki 22:05, 06 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Renatko oczywiście będzie możliwość zapiszę sobie, ale przypomnij się bo ja jednak z tych ze słabą pamięcią

Kamilo no właśnie mi tylko o przesunięcie chodzi, ale tam jest wąż ciśnieniowy zbrojony siatką stalową na jakieś dziwne złączki, których nie ogarniam bo już dawno sam bym t sobie przesunął, muszę znaleźć mocniejsze argumenty

Kasiu już byłem

Mirko szczerze to nie mam pojęcia jak z siewkami postępować, trzymać w chłodnym i na pewno mało podlewać bo zimą nie lubią wilgoci, ale takie maluszki przy większym mrozie zmarzną, więc trzeba przechować jak napisałem w chłodnym.

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies