Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Ewa777 21:01, 10 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
przyszłam podziwiać Twoją bylinówkę, piękna jest Wszystko nabrało masy perfekcyjna
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Luki 22:01, 10 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mirko o tutaj pokazywałem, w moim wątku gdzieś po 2 setnej stronie to było

Gocha a przy pielęgnacji znienawidzić, ostatnio nawet pszczoła mnie dziabnęła, a ja tylko jeżówki wiązałem

Agnieszko kiedyś na pewno będzie przesunięty bo na żywo nie rzuca się tak w oczy jak na zdjęciach
Takie ozdobne kraniki to niestety potrafią kosztować majątek, ale jak się chcę porządny to niestety jest trudna ręczna robota i co za tym idzie kosztowna.
Z nawadnianiem mogli dać Ci linie kroplującą bez kompensacji lub rzeczywiście przesadzili z jej długością bo ja mam kompensacje, ale padł mi reduktor ciśnienia i teraz nie dociera woda we wszystkie miejsca, ale chyba wywale ten cały reduktor bo u mnie akurat jest zbędny, ale jak robiłem to u siebie nie miałem jeszcze takiej wiedzy.
Ukrywanie linii pod rozsypaną już ściółką to męką dla mnie, dlatego w wielu miejscach prześwituje, ale już się do niej przyzwyczaiłem i nawet nie zauważam

Julka nasionka przetacznikowca wzejść może i wzejdą, ale nie wiadomo czy powtórzą cechy rośliny bo niestety większość odmianowych bylin by wyszła odpowiednia z nasionek trzeba zakupić takie z oznaczeniem F1, a niestety zwykły ogrodnik takich nie dostanie, spróbować nie zaszkodzi

Elu gdybym ja był perfekcjonistą jeżdziłbym po pdwórku spychem wyburzając co nieco, a obecnie to ja jestem dnem człowieka, a nie perfekcjonistą...
ae dobrze, że przynajmniej kranik poprawił Ci humor powiem Ci w tajemnicy, że kranik bym przeżył, bardziej irytuje mnie nieczynne szambo... ale to taki brudny temat, więc nie poruszam

Ewo miło mi, cały czas coś nowego się rozwija i zakwita, szkoda, że okazałe lilie zmroziło wiosną i w okrojonym zestawie zakwitną.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Bea 22:03, 10 lip 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Łukasz nadrabiam bylinową.

Macham.

____________________
Beata W miniformacie
nawigatorka 22:04, 10 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A co z rachunkiem?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 22:10, 10 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Byłam dzisiaj w Wojslawicach i powiem Ci, że zachwycilam się niskimi liliowcami fajne, zwarte kępy i szaleństwo koloru.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
lojalna_ 22:14, 10 lip 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Lukasz lilie które mi poleciles są piękne. Bardzo Ci dziękuję


Perfekcyjnie odbierasz kolory i formy ☺
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Gosiek33 22:58, 10 lip 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Zamień szambo w zbiornik wody opadowej
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kindzia 08:06, 11 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mnie by ten kran do szewskiej pasji doprowadził, ale to z pewnością wiesz

Trawę masz nieprzyzwoicie zieloną!!! Zazdrość mnie zżera!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Luki 21:01, 12 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Beatko muszę w niej conieco pozmieniać bo mi do końca nie pasuje kilka drobiazgów

Asiu za wodę jest znośny

Poli w przyszłym roku nie przepuszczę, chociaż co roku to sobie powtarzam

Jolu cieszę się ja właśnie siedzę w pokoju i upajam się zapachem lilii przy otwartym oknie, a lilie piętro niżej

Gosiek zbiorniki kilkudziesięcioletnie i nie są do końca szczelne, bardzo brudne i nie nadają się do tego, tylko do zasypania, a czy się kiedyś tego doczekam... zapewne kieeedyś tak

Kindzia a myślisz, że mnie nie ale już koniec tematu bo się gorąca kranikowa dyskusja wywiązała.
Trawnik podlewany to i zielony i na dodatek coś w tym badziewnym podłożu jest, że zielony sam od siebie, ale odcieni zieleni sto i do tego połowa to chwasty, ale koszę nisko to nie widzę i niech tak zostanie bo musiałbym tonę chemii wylać by wszystkiego się pozbyć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
nawigatorka 21:03, 12 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
zrobione
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies