Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Domu Działkowca, Warszawa

beta 08:16, 09 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Świetne spotkanie...gratuluje pomysłu...fotorelacja znakomita...można poczuć klimat ogrodów konkursowych i klimat całego spotkania...super...dziękuje i pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Mala_Mi 09:34, 09 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Spotkanie musiało być udane, bo to spotkanie ogrodomaniaków
Śledziłam od pierwszych fotek całą relację..
Ogródki działkowe niczym się nie różnią od ogrodów przydomowych, może tylko tym, ze przy domu łatwiej pilnować przez lepkimi łapkami.. na forum dużo forumowiczów ma ogrody ROD ... i znamy problemy jakie nękają działkowiczów..
Fajnie, że takie spotkanie się odbyło.... organizacja na wysokim poziomie
Wszytko grało jak w zegareczku... nawet sukienka Debry pasowała do tematu ogrodowiskowego (zresztą bardzo ładna i Debrze w niej też było bardzo ładnie.. ale to tak poza ogrodowo).

Ogródeczki pełne kwiatów i bardzo pomysłowe.... bardzo mi sie podobały..... dużo fikuśnych detali grających z otoczeniem.... oczko pod oknem, hamak, ..oj dużo tego było.. nawet ten czerwony garnek na płotku...

Wasza relacja również tak udana jak i ogródeczki..Relacja słowna i fotograficzna.... Przetacznika pięknie ujęte detale (uwielbiam oglądać zdjęcia Weroniki), kwiaty w obiektywie Danusi.. wybrane same perełki, Małgosi fotki okolicznościowe z wesołym komentarzem.... i wszystkie pozostałe też ..

Przepis też sobie skopiowałam.... bo selera naciowego też nie lubię i minę bym miała nie lepszą niż Gosia... ale reszta wyglądał i z pewnością smakowała wybornie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Debra 09:45, 09 wrz 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
asc napisał(a)
Spotkanie musiało być udane, bo to spotkanie ogrodomaniaków
Śledziłam od pierwszych fotek całą relację..
Ogródki działkowe niczym się nie różnią od ogrodów przydomowych, może tylko tym, ze przy domu łatwiej pilnować przez lepkimi łapkami.. na forum dużo forumowiczów ma ogrody ROD ... i znamy problemy jakie nękają działkowiczów..
Fajnie, że takie spotkanie się odbyło.... organizacja na wysokim poziomie
Wszytko grało jak w zegareczku... nawet sukienka Debry pasowała do tematu ogrodowiskowego (zresztą bardzo ładna i Debrze w niej też było bardzo ładnie.. ale to tak poza ogrodowo).

Ogródeczki pełne kwiatów i bardzo pomysłowe.... bardzo mi sie podobały..... dużo fikuśnych detali grających z otoczeniem.... oczko pod oknem, hamak, ..oj dużo tego było.. nawet ten czerwony garnek na płotku...

Wasza relacja również tak udana jak i ogródeczki..Relacja słowna i fotograficzna.... Przetacznika pięknie ujęte detale (uwielbiam oglądać zdjęcia Weroniki), kwiaty w obiektywie Danusi.. wybrane same perełki, Małgosi fotki okolicznościowe z wesołym komentarzem.... i wszystkie pozostałe też ..

Przepis też sobie skopiowałam.... bo selera naciowego też nie lubię i minę bym miała nie lepszą niż Gosia... ale reszta wyglądał i z pewnością smakowała wybornie


Aniu, dziękuję za ten ciepły komentarz Bardzo mi miło.
Masz rację co do ROD - na szczęście u nas w tym roku jakoś spokojnie jak dotąd.
Szkoda że masz tak daleko, bo z Twoim radosnym temperamentem dodałabyś jeszcze spotkaniu wigoru
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Milka 11:10, 09 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusia w ogrodzie Krysi....dalej Gosia i Joasia

i cd ogród Krysi
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:15, 09 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

zwróćcie uwagę na perfekcyjny kancik

domek, prześliczny i porządek godzien naśladowania
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:20, 09 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
siedzę i podziwiam....pora za porządek zabrać się ...u mnie
pięknie ustawione i wyczyszczone narzędzia!


ozdoby
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:31, 09 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
i jeszcze kilka ujęć ogrodów działkowych i gości oraz właścicieli
wszędzie było dużo tych ciemnych winogron, bardzo słodkie

miejsce do grilowania

wyjątkowej urody słoneczniki
Hania wśród nich, a obok Pani z kurka, jaka fajna była, taka maskotka

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:43, 09 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
cynie i rudbekie, zebrałam nasionka.......ale mi wyszło kolorystycznie

właścicielka nagrodzonego ogrodu, zachwyca się tym cudem u sąsiadki, namawia swojego lubego aby takie zrobił
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:50, 09 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
to nagrodzony ogród, spory, z wielkim stawem i świetnym miejscem do biesiadowania

cięcie charakterystyczne dla Ogrodowiska
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:57, 09 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457

to mnie zachwyciło

a tu nawet fontanna była
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies