Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Anglia czerwiec 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Anglia czerwiec 2013

Sebek 19:36, 19 cze 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale ślicznie Niesamowite te ogrody - mnóstwo inspiracji - i wcale nie trudnych do realizacji

Pozdrowienia dla wszystkich ogrodowiczan
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Welka 22:22, 19 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Przecudne zdjęcia!
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Pszczelarnia 23:34, 19 cze 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu, dziekuje. Dzieki Tobie ta wycieczka miala WYMIAR. Trojwymiar. Wiedzialam, gdzie jestem i co ogladam. Piekne ogrody. Nastroj - tego slowa nie wypowiedza. Przepraszam za brak polskiej klawiatury ale ja jeszcze w ogrodach angielskich tkwie.

Zdjecia CDN.

Dla mnie Upton Grey House (historia mieszczki, ktora odkryla bogactwo swojego ogrodu i gardening - wlascicielka jest niesamowita osoba) i Vann Garden (ogrod, na ktorym los i czas odcisnal swoje pietno) naj-, naj. Piekny Chenies Garden i wszystkie rozane tematy w ogrodach. Wieczorna wizyta w rosarium - Gabrysia, merci!

Fajny ogrod Saville. Pouczajacy. Jak szkolne wypracowanie na temat, co trzeba pokazac w ogrodzie

krolewskim. Dziekuje naszej grupie za obecnosc i towarzystwo. Bez Was nie byloby tak! E.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mira 11:48, 20 cze 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
I ja witam wszystkich bardzo serdecznie.

Było wspaniale być ze swoimi na tak niezwykłej wycieczce a także z innymi pasjonatami ogrodów.

Dla mnie to był pierwszy taki wyjazd - mam w sercu i głowie zapis niesamowitych klimatów, ogrodów pełnych bujnej / mega bujnej / roślinności, zapachów, różnorodność ogrodów a także trochę spostrzeżeń w zakresie uprawy.

Na szczęście udało się troszkę tego sfotografować i pamiątka w formie tego zapisu pozostanie.

Zdjęć będzie masę chyba do zimy nie oglądniemy - najpierw jednak musimy odespać // i ogarnąć otoczenie

aby jakoś ten czas można było wytrzymać rozstawię trochę krzesełek i poczekajcie chwilkę i rozkoszujcie swoimi ogrodami także



jest miejsce koło Ewy





my z Dzidką też zapraszamy












Danusiu pozdrawiam Cię serdecznie


____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gardenarium 12:07, 20 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani pozdrawiam, na lotnisku jeszcze mieliśmy możliwość pogadania podczas czekania na samoloty. Do zobaczenia w realu i na Ogrodowisku podczas przezywania naszej przygody.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:09, 20 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja jeszcze powiem tak, że w obecnej chwili najgorsze jest ogarnięcie zaległości i wgranie zdjęć których mam kilka ładnych tysięcy, matko starczy na lata Ogrodowiska I ogarnięcie otoczenia na Święto Róż. Ogród czeka.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
agniecha973 12:29, 20 cze 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Zapisuję się, bo zapowiada się wyjątkowo ciekawie.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Bogdzia 12:35, 20 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Już czuc atmosferę tego wyjazdu a dalej bedzie pewnie coraz bardziej emocjonująco. Siedzę w pierwszym rzędzie i oglądam wesołe buzie uczestników wyjazdu.Wszystkich pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 12:48, 20 cze 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gardenarium napisał(a)
A ja jeszcze powiem tak, że w obecnej chwili najgorsze jest ogarnięcie zaległości i wgranie zdjęć których mam kilka ładnych tysięcy, matko starczy na lata Ogrodowiska I ogarnięcie otoczenia na Święto Róż. Ogród czeka.

Będzie co oglądać a ogród? Twój ogród jest śliczny nic tam nie trzeba ogarniać
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
popcorn 13:53, 20 cze 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale fajnie! Będzie co oglądać
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies