Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja codzienność - ogród Oli

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja codzienność - ogród Oli

Agnieszka_B 22:27, 29 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Olu, masz bardzo piekny i wypielęgnowany ogród! A cięcia robsz rewelacyjne . Pozdrawiam
____________________
zapach-ziemi
gierczusia 11:29, 02 sie 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Projekt rabatki bardzo mi się podobał .. A co do miłorzęba , to też mam w jego nogach żurawki czerwone .. Dla mnie bomba

Buziole Olka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
malkul 09:38, 03 sie 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
przyszłam zagłosowac na runiankę zamiast żurawek
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
leon60 10:26, 04 sie 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Póki co stoję z robotą na rabatach... nigdzie nie mogę dostać bukszpanowych kul mus czekać, moze po 20 sierpnia... ehhh muszę uzbroić się w cierpliwość aktualnie prace przy dachu
W stożki pójdą chyba ptasie łapki, ciagle się zastanawiam i do tej pory stoją w cieniu i czekają
Natomiast u koleżanki widziałam hortensje podsadzone żurawką paprika i brzegiem runianka, wyglądało to całkiem fajnie co myślicie ?
O runiance pomyślałam też pod wielką kulą. Na pewno wygodniej byłoby przystawić drabinę do jej obcinania niż pomiędzy kulki i żurawki. Za ten fragment zabiorę się na wiosnę więc mam jeszcze sporo czasu do namysłu ale sugestie mile widziane

Pierwsza kwitnąca limka na nowej rabacie



Pozdrawiam niedzielnie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
kasiula79 11:53, 04 sie 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Ola właśnie doczytałam że szukasz kul bukszpanowych - w tej szkółce co Ci pisałam będą je mieć wczesna jesienią.
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Mala_Mi 12:46, 04 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kulki takie jak moje jeszcze niedawno na Paderewskiego były..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
leon60 12:48, 04 sie 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Kasiu dziękuję za info
Aniu no właśnie były... i przez te upały szkółki nie spodziewają się nowych dostaw, mus czekać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Borbetka 15:48, 04 sie 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Runianka, runianka. A tam cień jest? Ja mam kule bukszpanowe w bluszczu, ale rabata jest w półcieniu. Po bluszczu mogę chodzić, jakoś sobie radzi podeptany. Runianka chyba nie wytrzyma deptania, żurawki trzeba omijać nogą, więc jest problem, gdy na rabacie gęsto. Do cięcia najlepiej jak nie ma nic, ale mnie zawsze kusi jakieś podsadzenie. Teraz w sadzie pomiędzy kulami mam ochotę na lawendę. Idealne tam miejsce. Sucho i samo słońce, ale sama nie wiem, czy sobie robotę robić. Wyglądałoby to super.
____________________
borówcowy wizytowka
leon60 17:53, 04 sie 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Borbetka napisał(a)
Runianka, runianka. A tam cień jest? Ja mam kule bukszpanowe w bluszczu, ale rabata jest w półcieniu. Po bluszczu mogę chodzić, jakoś sobie radzi podeptany. Runianka chyba nie wytrzyma deptania, żurawki trzeba omijać nogą, więc jest problem, gdy na rabacie gęsto. Do cięcia najlepiej jak nie ma nic, ale mnie zawsze kusi jakieś podsadzenie. Teraz w sadzie pomiędzy kulami mam ochotę na lawendę. Idealne tam miejsce. Sucho i samo słońce, ale sama nie wiem, czy sobie robotę robić. Wyglądałoby to super.


Kurcze nie pomyślałam o nasłonecznieniu. Na nowej rabacie pod ogrodzeniem słońce w godz. 10-16 ale pod tą dużą tujową kulą to praktycznie cienia brak... wiem, że najlepiej jak jest pusta przestrzeń to i strzyżenie idzie szybciej i wygodniej ale to centralnie pod domem i pasuje mi tu strasznie coś posadzić, na te palisadki już patrzeć nie mogę... musowo przyłączyć to do chodnika i zmienić coś na wiosnę
Ta tuja cięta jest tylko raz w roku więc jak się troszkę pogimnastykuję i potańczę z drabiną to mi nic nie będzie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Mala_Mi 18:09, 04 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jak żurawki to tylko ciemne wytrzymają, moja runianka daje radę i w słońcu...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies