Gdzie jesteś » Forum » Róże » Róże Davida Austina

Pokaż wątki Pokaż posty

Róże Davida Austina

ewsyg 20:02, 09 lis 2018


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11585
Giardina i James Galway



James Galway



Giardina



Jubilee Celebration

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Gardenarium 12:28, 21 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
W dniu 18 grudnia 2018 roku zmarł David Austin.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anda 17:16, 03 sty 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Jak dobrze Danusiu, że napisałaś tą informację.
Dożył 92 lat. To ładny wiek. Jego osiągnięcia nigdy nie zostaną zapomniane.
Oby syn i wnuk potrafili wstąpić w jego ślady.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwonadm 21:01, 06 sty 2019


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Jego dzieła będą zawsze z nami, a on w naszej pamięci. Dziękuję RIP


____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Justivita 11:44, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 1
Witam .
Mam pytanie odnośnie róży Princess Aleksandra of Kent.
Kupiłam ją w zeszłym roku i wypuściła 4 gigantyczne grube na centymetr badyle.
Czy to normalne czy powinnam to przyciąć tak żeby rozrastała się gęściej od ziemi?
Bardzo proszę o pomoc.
OlgaK 16:23, 25 kwi 2019


Dołączył: 03 mar 2015
Posty: 35
Kochani, czy Constance Spry nadaje się na obelisk? Czy też go przytłoczy? Napiszcię proszę też gdzie znajdę info jak zrobić drewniany obelisk.
Anda 16:37, 25 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Justivita napisał(a)
Witam .
Mam pytanie odnośnie róży Princess Aleksandra of Kent.
Kupiłam ją w zeszłym roku i wypuściła 4 gigantyczne grube na centymetr badyle.
Czy to normalne czy powinnam to przyciąć tak żeby rozrastała się gęściej od ziemi?
Bardzo proszę o pomoc.


Fajnie by było, gdybyś mogła pokazać zdjęcie

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:39, 25 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
OlgaK napisał(a)
Kochani, czy Constance Spry nadaje się na obelisk? Czy też go przytłoczy? Napiszcię proszę też gdzie znajdę info jak zrobić drewniany obelisk.


Constance może osiągnąć ponad 3 m, więc obelisk powinien być odpowiednio szeroki i wysoki.
Co do budowy obelisku, to szukałaś już na pintereście?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
OlgaK 09:19, 26 kwi 2019


Dołączył: 03 mar 2015
Posty: 35
Hmm Danusia pisała, ze obeliski mają zwykle do 210cm. Nie wiem czy taki 3 metrowy nie byl byjuz za wielki u mnie. A czy polecilabys inna roze podobną do constance? U niej bardzo podoba mi sie jak kolor jasnozielonych lisci pasuje do kwiatow.
OlgaK 12:13, 27 kwi 2019


Dołączył: 03 mar 2015
Posty: 35
Kochani czy moglibyscie polecić mi rożową rożę, ktora dobrze wygladala by na obelisku?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies