Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod Malgosi samosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod Malgosi samosi

tabliczkazna... 21:46, 04 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MalgosiaR napisał(a)


Kasia dziękuję za komplement, jakieś 10 muszę dosadzić bo powypadało, ale na ~ 50 sztuk to i tak całkiem nieźle


Gocha, ładne wrzoski. Poradzę Ci trzy rzeczy (info od hodowcy ): po posadzeniu dużo podlewać (ale nie zalewac), nie kupować w marketach (nawet z metka znanej szkółki), mikoryzowac.
____________________
Marta
MalgosiaR 22:06, 05 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Specjalnie dla tatarakowej Kasi, na pierwszy rzut wjazdowa i garażowa:



cd
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 22:25, 05 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531



cd
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 22:31, 05 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531


cd
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 22:39, 05 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531


na dzisiaj to tyle...dziś już nie mam sił padam na twarz, dzieci chore...pozdrawiam zaglądających
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
tabliczkazna... 09:38, 06 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Gosiu! Śliczne zdrowe roślinki! Bardzo ładnie, czuje sie jak w domu, bo mam podobne zestawy
Rozchodniki już masz bardzo okazałe, moje na razie maja po dwa pędy - moze w przyszłym roku doczekam takich jak Twoje.

Ściskam Chorowitkow, trzymaj sie!
____________________
Marta
MalgosiaR 16:08, 07 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Gocha, ładne wrzoski. Poradzę Ci trzy rzeczy (info od hodowcy ): po posadzeniu dużo podlewać (ale nie zalewac), nie kupować w marketach (nawet z metka znanej szkółki), mikoryzowac.


Niestety nie mikoryzowałam wrzosów bo za dużo ich , a te które padły to raczej z małej ilości wody. Dzięki wielkie za rady warto sobie zapamiętać.
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 16:11, 07 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)
Gosiu! Śliczne zdrowe roślinki! Bardzo ładnie, czuje sie jak w domu, bo mam podobne zestawy
Rozchodniki już masz bardzo okazałe, moje na razie maja po dwa pędy - moze w przyszłym roku doczekam takich jak Twoje.

Ściskam Chorowitkow, trzymaj sie!


Martuś cieszę się że się podoba, tym bardziej miło że piszesz jak w domu...rozchodniki kupione i wsadzone w tym roku ale to rozchodniki okazałe więc dlatego takie duże i mięsiste...Twoje napewno za rok będą większe i bardziej spektakularne...Jeden chorowitek miał jakiegos 2 dniowego wirusa, drugiemu nałożyło się zęby i wirus ciężko bąbel znosi, a i mnie się coś dostało, na szczęście wyglada na to że wychodzimi powoli na prostą więc mogę trochę poodpisywać i pobuszować po ogrodowisku...

Wzajemnie ściskam w ten piękny dzień, ah jak ślicznie
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
katarzynkak 22:52, 07 wrz 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
MalgosiaR napisał(a)
Specjalnie dla tatarakowej Kasi, na pierwszy rzut wjazdowa i garażowa:



cd


Gosia dziękuje i czuje sie zaszczycona
Uściskaj swoje Maleństwa, niech szybko wracają do zdrówka, bo to najważniejsze.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
MalgosiaR 10:32, 08 wrz 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
katarzynkak napisał(a)


Gosia dziękuje i czuje sie zaszczycona
Uściskaj swoje Maleństwa, niech szybko wracają do zdrówka, bo to najważniejsze.


A proszę bardzo Kasiu ...jedno maleństwo dobrze poszło dziś do przedszkola za to drugie ciężka kolejna nocka, zęby dają popalić a teraz odsypia bo w końcu może normalnie oddychać - katar się kończy, liczę że jeszcze kilka dni i wszyscy dojdziemy do siebie, miłego...
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies