Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię

Pokaż wątki Pokaż posty

Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię

aleksandra_g 15:29, 06 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
na lawendowej rabacie robię test, posadziłam parę gatunków ''lawendowych'' roślinek i zobaczymy co najlepiej będzie się tam czuło.... i będę dosadzać za rok
narazie efekt mizerny

____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 15:32, 06 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
za to w warzywniku szał ciał


____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 15:44, 06 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
i jeszcze moja ukochana rabatka przy tarasie...
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 12:40, 20 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
cebule, cebulki i cebuleczki.... a w następnym tygodniu nasadzenia! czekam na zamówione rośliny
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
malkul 19:50, 20 wrz 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
co będzie? co zamówiłaś?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
aleksandra_g 18:39, 22 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Powiem szczerze, że nie do końca pamiętam bo zamawiałam hurtem dla ojca bo zakłada ogród i dorzuciłam parę pozycji dla siebie a u mnie będzie bałagan bo zamawiam po prostu roślinki, któe mi się podobają więc szału nie będzie ciągle żartuję, że następny ogród będę zakladać z głową
będę dosadzać coś kwitnącego na skarbie wśród iglaków żeby było kolorowo i pachnącą i na przeciwko skarpy od strony drugiego sąsiada będę robić japoński zakątek a co z tego wyjdzie zobaczymy
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Kuklik 22:14, 22 wrz 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Witam, wpadłam z rewizytą.
Bardzo mi się spodobały tarasy. Super, że tak ciekawie zagospodarowałaś działkę ze spadkiem. Zapowiada się interesujący ogród
Chciałam napisać o miłorzębie na pniu, ale chyba Danusia już to mówiła. Według mnie trzeba komponować również w pionie. Nie bój się miłorzębów w cieniu, mój szczepiony rośnie od północnej strony domu, przy wejściu i ma się dobrze W tym miejscu rósł przez trzy lata również na pniu szczepiony hibiskus niebieski, pięknie kwitł nawet bez słońca, wykończyła go zima dwa lata temu i teraz mam miłorzęba. Nawisem mówiąc rośnie tam też leszczyna pogięta, ale żeby mieć taką, trzeba mieć moją pokręconą naturę Żartuję
Jeśli chcesz mieć kwiaty w cieniu posadź orliki i miodunki
Będę Ci kibicować
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
aleksandra_g 09:23, 23 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Kuklik, dziękuję za informację, powiem szczerzę, że miłorzęby najbardziej mnie kusiły i Ty chyba pozbawiłaś mnie wątpliwości co do kompozycji w pionie to jak najbardziej z czasem będą się one pojawiać bo ciągle tworzą się nowe pomysły a im dłużej patrze na coś co wydawało mi się skończone to wiem, że jeszcze dużo do poprawki
orliki i miodunki powiadasz..... będę miała to na uwadze ale to już wiosną teraz koncentruje się na drugiej stronie ogrodu
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Tosia 14:33, 23 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Witaj Aleksandro.

Już jakiś czas temu oglądałam Twoje tarasy. Wyglądają bardzo fajnie. Ja też mam ogród ze spadkiem ale znacznie mniejszy niż Ty więc raczej o takim rozwiązaniu nie było mowy. A szkoda. Koszenie spadków jest porażkowe..

Pozdrawiam i powodzenia w nasadzeniach. Mnie też czeka cebulkowa akcja
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
aleksandra_g 15:10, 23 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Tosia napisał(a)
Witaj Aleksandro.

Już jakiś czas temu oglądałam Twoje tarasy. Wyglądają bardzo fajnie. Ja też mam ogród ze spadkiem ale znacznie mniejszy niż Ty więc raczej o takim rozwiązaniu nie było mowy. A szkoda. Koszenie spadków jest porażkowe..

Pozdrawiam i powodzenia w nasadzeniach. Mnie też czeka cebulkowa akcja


koszenie spadków... oj jest jest dlatego bardzo się cieszę, że mamy takie ułatwienie. Dziś właśnie będę się zabierać za zrywanie darni na poczet nowych rabat więc ciężka praca przed nami tulipanów już nie wiele mi zostało, choć pewnie po wizycie w ogrodniczym tylko z workami ziemi nie wyjdę
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies